Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akiknek nem a piálásból áll az életük?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat, ha provokatívnak tűnik a kérdésem, nem annak szánom, csak tényleg eléggé el vagyok keseredve és mindenhol ezt látom magam körül. Kíváncsi vagyok rá, hogy nektek mik a tapasztalataitok. A párommal 2 és fél éve vagyunk együtt, kezdettől fogva kisebb-nagyobb szünetekkel a haverok és a piálás az élete. Pedig nem 20 éves már. Egyszerűen nem lehet "elengedni" a haverokkal, mert mindenhol ottragad egész éjszakára és komolyan mondom, nincs olyan este mikor velük van, hogy ne tajrészegen jönne haza. Ezt akkor is megcsinálja, amikor megbeszélünk valami közös programot, vagy hogy nálam leszünk hétvégén, és anélkül, hogy szólna, betéved a barátaihoz és isznak. Annyira unom már, hogy mindig ők az elsők, engem egyszerűen elfelejt ha ilyen van... és a legnagyobb baj az, hogy azért nem merek szakítani, mert mindenhol ezt látom magam körül, hogy az összes férfi ugyanilyen és csak csömörből vödörbe esnék. Az apámnak nincs olyan nap, hogy ne inna itthon munka után. Bár ő nem lesz részeg az esetek többségében, de nem azért, mert csak 1-2 sört iszik, hanem nem látszik rajta fél üveg Unicum se. Nyaralás alatt is akármikor felhívott, most épp Jagert iszik, most sört, most whiskey-t, most Unicumot. Édesanyám párja ugyanez. Vége a munkának, az az első, hogy "ki kell engedni a gőzt" címszó alatt megyünk a kocsmába. Komolyan érdekel, hogy tényleg ennyire iszákos minden férfi, vagy csak én fogom ki pont az ilyeneket? Férfiak, nők válasza egyaránt érdekel.
2014. aug. 30. 21:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
Létezik,csak te nem tartod őket férfinak.
2014. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Léteznek :) Szóval inkább csak te fogod ki az ilyeneket.


34F

2014. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy léteznek és majd találok egyet közülük. :-)
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 viktorvarga ***** válasza:
én pl utálok inni,de tényleg elég nagy divat ez:)35f
2014. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

minek tartod még el a malacot? Igen, vannak, ahogy kevés normális nő, ugyan úgy van egy kevés normális pasi is. Én pl. munkamániás vagyok éjjel nappal vágok (videót):)


19/f

2014. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát az én korosztályomba valahogy osztályon belül mindig az a téma hogy ki hogy b@xott be (mármint a "menőknél"), és személyszerint nem bírom ezt a "bulizást" amit ezek letolnak (csak a szokásos "öntudatlanra iszom magam amig 3-an megduhnak aztan masnap azzal vágok fel hogy nem emlékszek semmire".

Szóval nem az én világom:D

Sokan csezegetnek érte, de nem igazán érdekel.

17F

2014. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már több kapcsolatom is, de egyik sem volt részeges. Egy vagy kettő néha többet ivott a kelleténél, ez igaz, de semmiképp se ebből állt az életük. De mondom a többség sose, talán még alkoholt is alig ittak, max alkalmanként. Sőt még nem is cigiztek...

Szerintem neked nincs szerencséd.

29n

2014. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Létezik.

Én pl.: napi 10-12 órát vagyok gép előtt.

2014. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Katonaként megértem, ha valaki szereti kiengedi a gőzt, azt viszont nem is tudom, hogyan bírhat valaki állandóan inni... Vannak normális pasik, csak a család folyamatosan rosszat fogott ki.
2014. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!