Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális életre szóló kapcsolat, vagy ilyen már csak a mesékbe van?

Figyelt kérdés

Sok mindenkibe csalódtam már, és kezdem úgy érezni hogy olyan már nincs hogy valaki megtalálja az igazit összeházasodik vele. Lesz családja, gyerekei, és együtt megöregszenek.

Apám is mindig azt mondja (aki most lépett le egy fiatalabb nővel) hogy az évek során úgy is mindenki megunja a másikat és kiszeret belőle. Olyan nincs hogy senki ne lépjen félre. És majd én is meg fogom látni hogy pár év alatt nagyon meg tudom unni a párom és mást akarok.

Nekem az első kapcsolatom is öt évig tartott és nem untam meg egyáltalán. (tudom ez még semmi) Most nemrég összejöttem egy sráccal, de sajnos ezek miatt benne se tudok megbízni. Meg úgy érzem teljesen fölösleges együtt lenni valakivel, mert elöbb utóbb ugy is csalódni fogok. :(


2014. aug. 31. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9


Elég megkeseredett vagy...


Csak mert neked nem jött össze, még másnak igen. És ehhez nem kell megélni 30 év házasságot, csak megfelelő társat kell találni, és akkor igen, lehet tudni előre is.

2014. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok megkeseredett egyáltalán, az pedig hogy a nagyszüleid és a szüleid 30-50 éve együtt vannak nem jelenti azt hogy még úgy "szerelemből" szeretik egymást mint sem inkább csak ragaszkodásból vagy megszokásból.


Egyszerűen minden mulandó, ezt a témát több filozófus és irodalmár is feszegeti ha olvasnátok és értelmeznétek amiket írnak, akkor talán ti is szembesülnétek a valósággal. Én nem azt mondom hogy 70en évesen már 2 ember nem szeretheti egymást, csak az közel sem lesz már ugyanaz az az érzés mint 18 vagy 26 évesen. Senki nem akar egyedül meghalni.


És hogy megnyugtassalak én tökéletesen megvagyok elégedve mind magammal mind az életemmel. Nincs szükségem hozzám álomvilágokra ahol minden tökéletes és örök :)

2014. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim elváltak 15 év után mert nem voltak egymáshoz valók. Anyu csak el akart menekülni otthonról, ezért hozzáment az első pasihoz akivel együtt járt.

A nagyszüleim alapból nem szerelemből házasodtak, és már meghaltak, szóval hagyjuk is. A lényeg annyi hogy sosem szerelemből volt a házasság, és a végén is csak ölték egymást.


Én nem így házasodtam, nem egy akárkihez mentem, és hiszek benne hogy ha megfelelő, egymáshoz passzoló emberek kezdenek kapcsolatot, tarthat örökké, még a szerelem is. Nem tudom miért kell belekötni, ez nem ábránd, ez valakinek a véleménye. Ennyi.


Engem nem érdekelnek a filozófusok... az az ő véleményük. Tudod azok szoktak más véleményével előjönni, akiknek egy önálló gondolatuk sincs...de hát valamit mégis mondani kell.

2014. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Vélemény, de nem igazság. Majd ha halálos ágyadon is ezt mondod akkor elhiszem. Ennyi :) Most leéltél 20-30 évet ne akarjatok már életigazságokat osztani. Én meg elmondtam az én véleményem de az értelmiség, már is pontoz a p**sába :) Nem más gondolataival jöttem, az előtt is volt gondolatom, csak tudod jó visszajelzés, ha ténylegesen értelmiségi emberek is hasonlóan gondolták/gondolják, nem csak a gyakoris szűz egérkék :)
2014. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha a halálos ágyamon még létezik ez az oldal, idejövök, és leírom, hogy együtt vagyunk a férjemmel boldogan, akkor meg az lesz hogy jaj nem is igaz...


Mert ezen az oldalon ez szokott lenni. Ha olyan a kérdés, és valaki le merészeli írni hogy boldog a kapcsolata, házassága, akkor jönnek a :persze mert még nem tudod hogy megcsal, majd úgy is elváltok stb stb szöveg....Nem egy ilyet láttam már itt.


De amúgy minden további nélkül jövök majd:)

2014. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A szerelem nem garancia arra, hogy egy kapcsolat felhőtlen, sőt, minden kapcsolatban vannak hullámhegyek, hullámvölgyek, ez alól senki nem kivétel, de ha egy pár leélt egy életet, jóban-rosszban, és azt tudják mondani, mint amit 75 éves nagymamám mondott tavaly, könnyes szemmel, elérzékenyülve, hogy ő mennyire szereti nagyapámat, akkor igenis merem azt állítani, hogy életre szóló szerelem létezik, és nem számít, hogy közben mi volt. De itt mindig vannak szkeptikus nagyokosok.
2014. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy nem lehettek boldogak, én azt mondtam hogy a szerelem nem örök.
2014. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok szkeptikus se nagy okos. Van egy véleményem, csak kettőnk közt az a különbség, és igazából ez inkább Mr King-nek szól, hogy én elfogadom a véleményed, nem is akarlak megváltoztatni, csak egyszerűen gyűlölöm hogy te ugyanezt nem tudod megtenni, illetve ezt a pontozást is gyűlölöm. Tudod mindenkinek megy a zöld pacsi, attól függetlenül hogy mit mondd, egészen addig amíg azt normálisan teszi. Nincs rossz válasz csak más. Itt viszont nem, itt ha nem értesz egyet a többséggel, dögölj meg, te azt is megnézheted hogy ki kötött bele a másikba. Ez zavar csak.
2014. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Te kötöttél bele azokba akik úgy érzik hogy x idő múlva is szerelmesek lesznek....mintha te tudnád és átélnéd mások érzéseit. Tehát te kötöttél bele mások írásába alapvetően.


Én soha nem pontozok senkit mert hülyeségnek tartom.

2014. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, nem fogadod el a véleményem, mert rögtön ráírod hogy az nem igazság. De az. Az én igazságom. Mert szerintem lehet a szerelem örök, ha jól választ az ember.


Amúgy én ne tudnám, hogy vannak hullámvölgyek egy kapcsolatban? Tudom, mert átéltem. Bár a szerelmünkhöz, és a hűségünkhöz, tehát a kapcsolat alapjaihoz nem volt semmi köze a dolognak. Sokan ilyenért már rég elváltak volna például.

A hullámvölgy sem arról kell szóljon, hogy a párok elhidegülnek egymástól érzelmileg vagy testileg. Az érzelmektől teljesen független dolgok is okozhatnak ilyet.

2014. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!