Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális életre szóló kapcsolat, vagy ilyen már csak a mesékbe van?

Figyelt kérdés

Sok mindenkibe csalódtam már, és kezdem úgy érezni hogy olyan már nincs hogy valaki megtalálja az igazit összeházasodik vele. Lesz családja, gyerekei, és együtt megöregszenek.

Apám is mindig azt mondja (aki most lépett le egy fiatalabb nővel) hogy az évek során úgy is mindenki megunja a másikat és kiszeret belőle. Olyan nincs hogy senki ne lépjen félre. És majd én is meg fogom látni hogy pár év alatt nagyon meg tudom unni a párom és mást akarok.

Nekem az első kapcsolatom is öt évig tartott és nem untam meg egyáltalán. (tudom ez még semmi) Most nemrég összejöttem egy sráccal, de sajnos ezek miatt benne se tudok megbízni. Meg úgy érzem teljesen fölösleges együtt lenni valakivel, mert elöbb utóbb ugy is csalódni fogok. :(


2014. aug. 31. 11:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a maga igazsága.
2014. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!