Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja hogy szégyelli másoknak azt mondani hogy nincs fiúm, mert a munkatársai gyerekeinek van fiújuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amúgy én is szégyenlem hogy egyedül vagyok 23 évesen.
2014. aug. 31. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8: Ez flörtölés!

Hívd el őket dagonyázni!:)

2014. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8: Ja, egyáltalán van még egy hely a motorodon?...
2014. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Majd ha szülő leszel látni fogod hogy sok olyan szülő van aki a saját gyerekét különbnek akarja láttatni a többiekétől.

Pl: - Janika már 10 hónaposan bilizik. A tiéd még pelenkás?

- Karcsika már elszámol kiscsoportos létére negyvenig. A tiéd még nem ismeri a számokat?

- Béluska már elsős létére tudja az órát és oszt szoroz.

-Katika nagycsoportos, de nagyon okos , már érdeklik a betűk és az olvasás. A tiéd még a tini nidzsa teknőcöket nézni?

Stb. stb.

Ezek a gyerekek tisztelet a kivételnek valójában nem szoktak különbek lenni a többieknél, csak valamit felnagyít az anyuka. Sokszor azért hogy elfedjen olyan dolgokat amikre inkább nem büszke.

A te anyukád munkatársai is lehet hogy ezt a játszmát játszák. Sok aggodalom és kompromisszum van abban amikor az ember szeretett lányának el kezd udvarolni, néha nehéz helyzetekkel tarkítva. Ők most így jobb anyának szeretnék érezni magukat a tiédnél, vagy sikeresebbnek akarják látni a saját lányukat. Hidd el, nem biztos hogy ha ismernéd azoknak a lányoknak a kapcsolatait cserélnél velük. Te várd ki a számodra igazit, de azért tartsd nyitva a szemed!:-)

2014. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
600-as XT-m van lesz hely :D csak kapaszkodjon aki felül mögém :p
2014. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
7-es, én szeretem a motorokat is és a dagonyát is ;) 24/L
2014. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!