Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? Nem erdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Nem erdeklem ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiu akit 'nem ismerek'annyira 2eve egy bandaba jatszott es rajongtam a zenejukert stb.

Regota ismerosok vagyunk egy kozosegi portalon ,nemregiben ramirt hogy honnan ismerjuk egymast stb .Elmondtam neki stb:)Irt megint ,vissza irtam utanna latta de nem irt.

Kb .1hetre ra megint irt higy nincs e kedvem talalkozni vele mivel minden ismije elvan foglalva ,irtam neki h kesobb megirom mivel du-tan meg van egy kis dolgom.(NEM IRTAM NEKI AZNAP ,MIVEL KESO ESTE ERTEM HAZA)

Itt egy ideig nem beszeltunk .Egyiknap usmet ram irt hogy nem esett neki jol hogy nem irtam es hogy miujsag velem .Leirtam stb.Vissza irt ..Visszs irtam es ismet elolvasta es 2napja hogy nem irt.

Ugyerzem o az a fiu akit szeretnek de nem ertem egyszer tok aranyos es ir maskor pedig latja es nem ir.Miert lehet ez szerintetek ?:( neha ugyerzem hogy hagynom kene ot..


2014. aug. 31. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szeretné, hogy néha te kezdeményezz, vagy ha nem ír, akkor is írj! Azután, hogy nem írtál neki, mégis írt újra, számomra egyértelmű, hogy találkozna veled tényleg szívesen! Írj neki, hogy mikor tudnátok találkozni, és beszéljetek meg egy időpontot:)
2014. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ékezeteket hol hagytad el?
2014. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnem :)Csak megis rosszul esik hogy ram irt es visszairtam neki ..most pedig megint nem irt !Megprobalok kezdemenyezni es remelem talalkozna velem !:)
2014. aug. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!