Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem vallal fel a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vallal fel a baratom?

Figyelt kérdés

kb 1 honapja egyutt vagyunk, hetente 3x 4x talalkozunk ,ebbol altalaban pentektol hetfoigh zsinorban vagy en nala vagy o nalam (mindketten kulon elunk), egyertelmuen elunk nemi eletet, ami tokeletes mindkettonk szamara, a helyzet az hogy en kezdek beleszeretni....itthon ugy vagyunk mint egy igazi par, puszi, csok, olelkezes, agyba reggeli, kozos ebedek vacsorak, setak stb, de ahogy olyan helyre megyunk ahol ismerosei vannak, mintha csak haver lennek..... PL. tegnap elmentunk egy nem epp kozeli tortenelmi varosba, es vittuk a baratjat es annak a baratnojet, ok mondjuk fiatalabbak nalunk es csak 3 hete vannak egyutt, de azok kezen fogva mentek vegig, es tobszor is olelkeztek meg csokoloztak.... Mi meg semmi, meg a kezemet se fogta meg, nem is becezgetett (de egyszer mondta h edesem), meg arcra puszit se kaptam.... az igazsag az h nagyon rosszul esett...nem ertettem mivan...bezzeg ahogy hazajottunk,megint olyanok voltunk mint egy igazi par..nem ertem.Rakerdeztem este, hogy miert nem vallal fel es aval magyarazkodott, h nem szeret tarsasagban osszekabalyodni...ok ok ezt megertem, de meg egy puszi vagy kezenfogas erejeig sem? En nagyon erzelmes lany vagyok, nekem szuksegem van ezekre... es ki sincs ''jelentve'' h kapcsolatban vagyunk (ha valaki rakerdez nem felel, de mindenkinek egyertelmu, gondolom, de nincs kimondva, csak mosolyog vagy viccesen tagad) komolyan nem ertem... vajon csak szeretokent tekint? vagy el kell teljen egy kis ido?

En 25l vagyok o 29)


Velemeny?


2014. aug. 31. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Sok lehetőség van.

- Patron tartónak/szeretőnek tart.

- Kell idő neki a feloldódáshoz.

- Retteg mások véleményétől.

2014. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi másra nem tart, mint unalomüzőnek.
2014. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hmmm, de ilyen helyzetben mit lehet tenni?? varjak? meddig?
2014. aug. 31. 16:16
 4/12 A kérdező kommentje:
ez elobb az elso kommentelonek valaszoltam, masodiknak pedig: ha csak unalomuzo vagyok akkor tegnap miert vit el a barataival egyutt varostnezni? megtehette volna h nem visz, es csak a barataival megy...
2014. aug. 31. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Jól el van veled, de nem szeret.

Nem akarja bevallani senkinek, hogy jártok, hát ha jön valaki, aki jobban tetszik neki. Addig meg te is jó vagy.

Egy pasi, (még ha nem is kimondottan szerelmes),akkor is egyértelművé teszi, hogy a csaja hozzá tartozik.

Attól hogy nem szereti az ingyen színházat, még a kezedet megfoghatná. És a barátainak illő lenne úgy bemutatni, hogy a csajom.

De mivel nem teszi, az vagy neki amit az elején írtam.


Otthon kiéli veled a szeretet hiányát, de igazából másra vár.

2014. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele?!
2014. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azert vagyok meg vele mert kezdek tobbet erezni iranta... de amugy....ami meg amelett szol SZERINTEM h csak idore van szuksege, hogy amikor nem talizunk olyankor orakat beszelunk telon, sooot, emlitettem neki, hogy jovoheten jon egy pasi kifesteni a szobat, es o ert hozza, es felajanlotta, hogy ingyen kifesti nekem, sot, maganhazban lakok es megrendeltem a fat telire es felajanlotta h felvagja es felrakja.... segitene ennyit ha csak arra kellenek neki? nem ertem mi van
2014. aug. 31. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. Ha nem vállal fel mások előtt, akkor nem szeret téged, csak szexre hajt. Meg esetleg jó fejnek tart, ezért eljár veled ide oda. De semmi több.


Ne alázd már meg magad azzal hogy tudatosan csak egy pótlék vagy... keress normális pasit rendes párkapcsolatra.

2014. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen pasi mellól azelőtt lelépnék, mielőtt teljesen beleszeretnék.

Ha már most nem vállal fel, később mi lesz?:D

2014. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak mások előtt nem meri kimutatni az érzéseit ennyi.
2014. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!