Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj hogy én elvárom egy fiútól hogy jól és divatosan öltözködjön?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 17:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem nagy elvárás, de látod a válaszokból, hogy mennyire nincs rá igény, szörnyű
2014. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi a baj a bársonynadrággal??
2014. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A jól öltözködésre van igény, az OK... csak ez miért egyenlő a divatos öltözködéssel?


Ha egy jó pasi felvesz egy olyan öltönyt, ami nem trendi, mert az a szín 5 éve kiment a divatból... de neki meg pont az a szín áll jól, akkor attól miért ne lenne jól öltözött?

2014. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ruházat terén azt várom el a pasimtól hogy olyan TISZTA ruhát hordjon ami neki tetszik, jól áll neki, jól érzi magát benne, nem amire valami divatlap azt mondja hogy márpedig ma ez a trendi mert az nem az ő személysége.

Én is öltözhetnék "divatosan" csak akkor alig várnám mikor vehetem már le a magamra aggatott göncöket amik nem is tetszenek. Helyette meg ha olyan kedvem van miniszoknyában, tüskés csizmában és bőrkabátban (mindez fekete ofkorsz) megyek az utcára és k...a jól érzem magam benne, az meg hogy kinek (nem) tetszik nem érdekel.

17/L

2014. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, de ne válassz olyat, akinek erre alapvető igénye nincs. Olyat válassz, akin első ránézésre látod, hogy ad magára, szeret jól öltözni, és nem kell tőle ezt elvárnod, mert magától is megteszi, a saját kedvéért.


Az én kedvesem 38 éves, nem tini ficsúr, nem csőszárú nadrágot hord, ami épp divat, hanem olyan ruhát, ami jól áll neki, az ő stílusa. A munkaruhája pl. farmer, ing, sportzakó, elegánsabb cipő. Így ismertem meg, ez is megtetszett a sok egyéb dolog mellett rajta. Nem kell tőle elvárnom, mert ő önmagától ilyen. Többet áll a tükör előtt indulás előtt, mint én. Passzolnia kell a cipő színének az övével, ez lehetőleg harmonizáljon az ingen levő csíkok vagy kockák színével, ahogy a zakó is, stb. De ezt nem én várom el tőle, ő ilyen. Reggel összekészíti magának a kis outfitjét, addig variálja, míg számára tökéletes nem lesz, felveszi és úgy lép ki az ajtón, hogy baromi jól néz ki, pont olyan jól, mint az első randinkon is.


Ha valaki az első randinkra is olyan ruhába jön, ami nekem nem tetszik, vagy amin látom, hogy nem igényes, nem figyelt oda, mit vesz fel, csak azt, amit a szárítóról elsőként le tudott akasztani, az nekem nem szimpi, viszont nem is jutok el vele valószínűleg addig, hogy kapcsolat legyen, és naponta csesztetni kelljen azért, hogy figyeljen oda arra, hogy nem veszünk fel sportszandált térdzoknival.


Talán ez így úgy hangzik, hogy túlságosan a külsőségekre megyek. Van is benne valami. Fontos számomra, hogy jól nézzen ki a párom, és ne kelljen szégyenkeznem akár csak az öltözködése miatt is, ugyanis én mindig nagyon odafigyelek. A divatot is követem, de önálló stílusom van, kifinomult öltözködésem, mindig úgy hagyom el a lakást, hogy elégedett vagyok a tükörképemmel, és a visszajelzések is pozitívak szoktak lenni. Emellett azt tapasztaltam az évek során, hogy az önmagukra adó férfiak az élet más területén is ilyenek. Pl. rendben van a lakásuk, az életük, a munkájuk, igényesek a környezetükre, a testükre, fontos számukra az egészségük, stb. Úgy összességében rendben szoktak lenni. Holott egy öltözködésében igénytelenebb férfi legénylakása szalad, a 3 hónapos pizzásdoboz is a sarokban áll, a munkahelye nem biztos, folyton váltogatja, ha épp van, eseteg dohányzik, nem sportol, stb.


Ezek a saját tapasztalataim, nyilván ez valamelyest sarkítás és általánosítást, vannak átmenetek, vannak kivételek, ezen kár vitázni, mindenkinek más a fontos, de így kerek a világ, így találhat magának mindenki megfelelő párt.

2014. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a kínaiban is lehet divatosat venni könyörgöm.
2014. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy elvárod.

Persze nem arra kell gondolni, hogy mindig a legújabb trendek szerint öltözzön, meg valami katalógust majmoljon, csak ne legyen már ciki vele megjelenni.

Volt egy srác, akit nagyon megszerettem, tetszett is, stílusos, divatos volt, sőt viszonylag drága márkás cuccokban járt, annyira jó volt még ránézni is, kiemelte azt, hogy jó teste van stb. Már nedves volt a bugyim. :D

Ez volt a hidegebb hónapokban. (tudni kell rólam, hogy a cipőkre nagyon "érzékeny vagyok", legyen már normális, nem piszkos..) Bármikor, amikor találkoztunk mindig kifogástalan volt, aztán bejött a meleg-kánikula időszak, majd egész nyáron egy undorító réginek tűnő GUMISZANDÁLT (ilyen papós félét, de gumiból) hordott, ebben aztán olyan büdös lett a lába, hogy már csak simán ülve beszélgetés, kajálás közben is folyamatosan megcsapott a bűze.

Szóltam is neki nem egyszer amikor már kettesben voltunk, hogy mosson lábat, a szandált meg tegyük arrébb, de lerendezte annyival, hogy ő nem érzi, hogy neki büdös lenne a lába. Nem 1x szóltam és kértem meg szépen, de semmi. Ez egyszerűen úgy végződött, hogy teljesen kiábrándultam belőle... vágyakoztam utána, erre szex vagy bármi ilyesmi előtt megláttam a büdös szandálban és elment az egésztől a kedvem is.:(

Bocsi, hogy hosszú volt, de srácok kérlek szépen titeket, kérdezzétek meg pár ember véleményét, hogy nem ultragáz-e amiben vagytok, annyira rontja az összképet (és a libidót is xD). Ja és ezen felül nem kérnék én se többet, csak ha valaki illedelmesen szóváteszi, hogy valaminek szaga van, higgyétek el, akkor is ha ti nem érzitek ;)

2014. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!