Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Szinte mindig így kezdődik :D És szóval elég régóta beszélünk, párszor találkoztunk. De nem tudok eligazodni rajta, mert néha érdeklődik néha nem, úgy értem vannak napok mikor nem beszélünk aztán megint és ez már jó ideje megy. Még semmivel nem próbálkozott, ami nem is lenne baj ha tudnám, hogy azért van mert nem akarja elkapkodni. Volt szó ˝kettőnkről˝ és nem vagyok azt hiszem közömbös neki, de mégsem értem. :)

Szerintetek?


2012. ápr. 13. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van más dolga is rajtad kívül. Tanul, dolgozik, stb. Nemcsak a gép előtt ül, és vár rád. Neked is így kéne tenned.
2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy mondjuk dolgozik,vagy csak nem ér rá minden nap a gép előtt ülni
2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó jó persze Én ezt megértem. Nekem is van dolgom, csak hogy ennyi ideje megy nekem furcsa. Lehet eddig rossz emberekkel hozott össze a sors, akik egyből mindent akartak és most azért olyan érdekes nekem, hogy ennyi ideje és semmi. :)
2012. ápr. 13. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Viki??? :D :D :D
2012. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a korod és a nemed?
2012. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a neved :D Csak lehet, h tudom, h ki vagy XD
2012. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden lány ilyenről álmodik.:P
2012. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Niki és 19 vagyok. :D

De azért a témával kapcsolatba is írhatnátok, nem sértődnék meg. :D

2012. ápr. 13. 14:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Na tehát csak annyit akarok, hogy csak szórakozik velem, ha hasonló szituáció kerültök tudjátok. Tisztelet a kivételnek, ami nincs. :)
2012. ápr. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!