Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalmat nálam egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalmat nálam egy fiúnak ki kell érdemelni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nálam meg egy lánynak!
2014. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem. És ez alapján nagyképűnek és egoistának látszol.
2014. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
és hogyan tudja kiérdemelni?, mert az ilyenek mint te általában maguk sem tudják mit akarnak de azt nagyon :D 20/F
2014. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És ezalatt mit értesz?
2014. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Normális, bár nálam úgy működik, hogy alapvetően megelőlegzem a bizalmat mindenkinek, de ha azt eljátsza valaki, akkor visszaszerezni lehetetlen. 32N
2014. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát azért egyből senkiben sem bízom, pláne úgy hogy még valakivel nem is találkoztam.
2014. aug. 31. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Alapból nem. De ez nem szokott téma lenni és ezt nem közli egy értelmes fél a másikkal....

Mert elég rosszul jönne ki. Idővel megismeritek egymást és ez automatikusan eldől.

Hülyén venné ki magát:

"szia, szia, noss milyen szép időnk van nem? szakad az eső baleset a fő úton , kacsák a tóvan, de amúgy tudnod kell h nálam a bizalmat ki kell érdemelni"

2014. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Normális, az viszont, hogy emellé túl soknak képzeled magad, az már nagyon nem normális.
2014. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, a legtöbben nem bíznak meg teljes mértékben vadidegenekben. Sajnos sok ember okot ad rá, hogy így gondolkodj. De fontos, hogy egy idő után meg tudj bízni az adott személyben, és ne gondolj mindenkire negatívan. Én néha túlságosan is jóhiszemű vagyok, az sem jobb.
2014. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!