Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a melegek miért követelik a házasságkötési jogot?

Figyelt kérdés
24 éves meleg srác vagyok, és nem értem őket. Ott van a bejegyzett élettársi kapcsolat. Annyi különbséggel, hogy nem vehetik fel egymás nevét és nem fogadhatnak örökbe. Ha együtt lehetnék azzal a sráccal, akit szeretek, én lennék a világon a legboldogabb ember, hogy ő az élettársam, nem házasságkötésért pattognék...

2014. szept. 1. 10:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nos, tisztelt konzervativ, degenerált, intoleránsok!

Tájékoztatok mindenkit, kb milliomodjára, hogy lelehetne álni már ezekkel az eszetlen érvekkel.


1. Emberi JOGOM azzal élni akivel akarok, ergo semmi ismétlem, SEMMI közötök hozzá!


2. A házasság intézményét láthatóan félreértelmezitek, mert idézem: "a házasság lényegi sajátossága e szerint az egység és a felbonthatatlanság" ugyan benne van, hogy egy nő és férfi közt, DE az is hogy ez egy szokásjog, mely kialakult az egyház befolyása alatt. Ergo ez nem egy kőbe vésett akármi. Mellesleg ez a dolgo, mármt az "egység és felbonthatatlanság" a melegek közt is megvan. A „házasélet” házasságbeli együttélése, vagy szűkebb (orvosi) értelemben kettejük nemi élete. Ez is megvan két meleg közt :O vááá, eddig 2-0 nekem

célja:

gyermeknemzés és GYERMEKEK NEVELÉSE; SZEXUÁLIS KAPCSOLAT legitimizálása; a SZERETET NYILVÁNOS KINYILATKOZATA. ->mivel a gyermeknemzés és nevelés és logikai kapcsolattal van összekötve ami érdekes, mert egy meddő házaspár is nevelhet gyereket, na mind1, a lényeg, az, hogy a nemzésen kívül minsden igaz ránk. De ez nem elég indok arra, hogy megvonjátok tőllünk a házasságot, gyereknevelést. Miért? Mert mint pl-nak mondtam egy meddő párt is felbontotok és nem nevelhetnek? Nem, igaz? Miért? Mert em tehetnek rólla? Képzeld én sem. Vagyis már 3-0


3. idézet:" Az alkotmány egyféle kiegyenlítő szerepet is betölt, amikor az egyes csoportok érdekeit védve az erkölcs és az igazságosság talaján a közjóra törekszik."

Ergo mint olvastátok az alkotmány célja az EGYES CSOPORTOK ÉRDEKEIT VÉDENI vagyis a melegeket is ugyanugy mint mindenki mást!! És nézdcsak a KÖZJÓRA törekszik, vagyis sajnos a melegek közjava megkívánja ezt.


4. HAggyuk már ezt a felvonulást meg az amíg otthon csinálják féle buta érvet :D Mert te nem csinálod az utcán, hogy megöleled a párod?? VAgy köszönésképpen egy puszit??? DE?? Akkor ismét megkérdem, mi jogod van engem ettől a jogomtol (ami neked is jogod) megfosztani??? Szerintem abszolut semmi!!! Érted?? Semmi!!!! SEEMMMMIII Ha nem tetszik ne nézz oda!!!


5. Ez a gyereknevelés meg lerágott csont, mert én nekem is kell gyerek, és nézd csak, közlöm, hogy nekem lesz is!! Ebben senki nem tud megakadályozni. És az a gyerek semmiben nem fog hiányt szenvedni, mert mindent ami kell megkap, szeretetben és szerető családban nő fel, elfogadásban és odaadó szülővel. Szerintem ugyanolyan jó szülő leszek, mint egyesek hanem jobb!!!


6. Amugy bennem is van nevelésre vágy, ösztön. Neked meg természetes, hogy összebujsz vkivel jól megrakod ozt már van kölköd. Nekem azért nagy tortura. De akkor is lesz gyerekem, sőtt 2-őt szeretnék. :P


Már nem is számolom, hogy mennyire nyeretem :D Mert egy értelmesen alátámasztott érvetek nincs, hogy miért kell ellenezni.


Ja és mellesleg, kérdező!

Szégyelhetnéd magad, hogy a "fajtád" ellen vagy. Attol, hogy neked nem szükséged, lehet másoknak az!!!

2014. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!