Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna az titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna az titeket, ha a barátnőtök "népszerű" a férfiak körében?

Figyelt kérdés
De nem viselkedik r...ncosan, nem fekszik össze mindenkivel, csak jófejnek tartják és tetszik is a fiúknak.
2014. szept. 1. 14:24
1 2
 11/15 Költőnő? ***** válasza:
Jómagam jobban kedvelem a férfiak társaságát ezért mondhatjuk h ilyen vagyok. Szerencsére az összes eddigi kapcsolatomban tudták kezelni a ffiak. Egyrészt ha vagyok vkivel, azért vagyok vele, mert VELE akarok lenni és nem mással. Másrészt a haverjaim, barátaim is tudják ezt. Harmadrészt ha vmi új kanadai bukkan fel, aki még nem tudja hol helye és elveti a súlykot, azt nagyon gyorsan helyrepakolom én magam.
2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a mostani barátnőm is, egyáltalán nem zavar, sőt, tetszik hogy más pasik irigykednek rám.
2014. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Költőnő? ***** válasza:
*Kan nem kanadai Sry t9:)
2014. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mivel feltűnően szép barátnőm van, ezért nap mint nap szembesülök ezzel. Mindenki próbálja lenyűgözni, csapni neki a szelet stb. Ha nem lenne olyan amilyen, akkor már biztos szakítottam volna vele, de mivel ismerem, és nagyon sok jót és rosszat átéltem ár vele, tűzbe tenném érte a kezem, ezért maximálisan megbízható és attól nem kell félnem, hogy megcsalna, sosem tette és sosem tenné, ha mást akarna, közölné és aztán lenne mással, fordítva sosem tenné, nem akarna fájdalmat okozni így.

Minden esetre valahol persze büszkeség is, hogy az embernek ilyen gyönyörű és jó barátnője van, de valahol nehéz is, mert tényleg, magára hagyom kis időre, pl. valami forgalmas helyen, aztán megyek vissza mondjuk mert egy kávéért mentem, és máris van ott valami pasas, aki próbálkozik, van aki kedvesebben visszafogottabban, és van aki rámenősebben. Ilyenkor nyilván hamar leesik nekik, hogy mi a szitu, és ha nem értenék maguktól, akkor "rájuk mordulok" kicsit és elkotródnak. Barátnőm amúgy jól kezeli ezt, nem bunkó velük, de nem is használja ki, hogy szép és körbezsongják. A bókokat elfogadja, stb. kedves mosolygós, de egyértelműen mindenki tudtára adja, hogy Ő csak egy férfit szeret, és egy férfit enged magához közel, engem.

Alapvetően szerencsé vagyok, még ha nehéz is néha emiatt, és igen kicsit zavar, néha jobban, néha kevésbé, de kezelni kell.

29F

2014. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nőként inkább pasikkal barátkozom mint nőkkel.


Van olyan akinek bejövök, régebben kerültünk közel egymáshoz, nem is egyszer, de csak barátok vagyunk. Bókol, dicsér, stb. De a férjemet nem zavarja mert tudja hogy megbízhat bennem, tudja hogy a pasinak esélye sincs (másnak se volt), és tisztában van a saját férfiasságával is, tehát tudja hogy nem csalnám meg. Még büszke is, hogy vannak akik irigykednek rá.

2014. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!