Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatok szingli?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdek egy főiskolán és szeretném, ha jó pár évig békén hagynának a lányok.

Nem akarok és nem vagyok ronda, nem akarok segfej lenni vagy épp bunkó, de mégsem akarok a nyakamba akasztani egy "Leave me alone, betch!" táblát.

100% suli, edzés és munka, no buli.

Nem kérek fikázást, kösz!


2014. aug. 17. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el annak, aki közeledni próbálni, ezt, amit fent leírtál

Minden bunkózás nélkül

Aztán vigyázz, te leszel a suli meghódíthatatlan férfiúja és a végén mindenki odalesz érted:D

2014. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy van valakid.

Probléma megoldva.

2014. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lekoptatod őket, ha próbálkoznak. Semmi sem kötelező.
2014. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. :D Azt is megpróbálnám elkerülni.

2. Facebook. + ha mindig egyedül látnak, nem sokáig tudom bemesélni..

2014. aug. 17. 23:03
 5/17 anonim ***** válasza:
És még van aki normálisan válaszol erre a szánalmas kérdésre...
2014. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz, ha távolságtartó maradsz, nem engedsz az esetleges közeledésüknek, felöltöd a fapofát, nem beszélgetsz túl sok emberrel stb. De annyit elmondhatok, hogy ha kihagyod ezt a pár évet, akkor a suliból kikerülve nem feltétlenül lesz könnyebb ismerkedned, még akkor sem, ha szeretnéd.
2014. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból tudom, hogy ha normálisan elmondom, nem érti meg és nyomul tovább. True story!
2014. aug. 17. 23:05
 8/17 A kérdező kommentje:

"""Szerintem elég lesz, ha távolságtartó maradsz, nem engedsz az esetleges közeledésüknek, felöltöd a fapofát, nem beszélgetsz túl sok emberrel stb. De annyit elmondhatok, hogy ha kihagyod ezt a pár évet, akkor a suliból kikerülve nem feltétlenül lesz könnyebb ismerkedned, még akkor sem, ha szeretnéd.

"""


Már elég barátom van, akik mindig mellettem állnak és ez elég. Nem kellenek hamis barátok, haverok. Köszönöm a válaszod!

2014. aug. 17. 23:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Cserélj életet velem,és meglátod nem olyan jó az,mikor tudomást sem vesznek rólad egyáltalán a nők,és levegőnek néznek.Mintha ott sem lennék...
2014. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"""Cserélj életet velem,és meglátod nem olyan jó az,mikor tudomást sem vesznek rólad egyáltalán a nők,és levegőnek néznek.Mintha ott sem lennék...

"""


Pár évig én is tapasztaltam ezt az állapotot és azóta százszor megbántam, hogy változtattam.

2014. aug. 17. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!