Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobjam a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjam a volt barátnőm leveleit szerintetek? Így könnyebb lesz elfelejteni vagy később megbánom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak rakd el őket valamelyik fiók mélyére...egy szép augusztusi napsütötte reggelen majd évek múlva csak mosolyogni fogsz rajta mikor legközelebb a kezedbe akad...addigra a fájdalom elhal és csak a kellemes emlékek és egy ici-pici hiányérzet marad. Ne dobd el semmiképp, mert megbánod...
2014. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki!!!Vidd fel a padlásra!Jó pár év múlva egyszer majd a kezedbe akad és jókat röhögsz majd rajta!
2014. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neked úgy könnyebb akkor igen.
2014. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most még beleolvasni is szörnyű...
2014. szept. 2. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne olvasgasd csak tedd el. Majd pár év múlva, ahogy mondják az előttem szólók.

Én sem töröltem az exemmel a képeket, és nem tervezem hogy kitörlöm. Egyszerűen csak nem nézem meg őket.

2014. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz lehet. Ha beleolvasok azt hiszem hogy még van esélyem pedig tudom hogy nincs. Nem hüly...tem magam, inkább elrakom.
2014. szept. 2. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Én kiszórtam mindent 3 évig voltunk együtt

18/f

2014. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rakd el, jó mélyre. 1-2 év múlva tök jó lesz olvasgatni őket. Tipikusan az a szívmelengető, megmosolyogtató érzés. :)
2014. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy részüket kidobtan először, párat meghagytam. De később, azt hiszem, a többit is kidobtam, már nem emlékszem, de nem kellenek, nem kellettek azok semmire. Pedig írt jó dolgokat is, de most már minek?
2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy, ma eltüzeltem minden levelét, cuccát, ajándékait... szeretem még de minek tartogassam ha sosem látom többet...
2014. nov. 2. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!