Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen lehet idösebb barátnöm vagy tuti elhajtanak?

Figyelt kérdés
hát nemtudom egy 18 éves már elég lenne egy jó érett csaj aki benne van mindenbe :D
2008. aug. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem 16 éves lányt is találsz aki benen van midnenben a kedvedért ( én 15 éves lány vagyok, és mindenben benne vagyok ami nem perverz:D) de elvileg ha érettebb vagy a korodnál akkor találhatsz idősebb nőt. van egy ismerősöm akinek 17 évesen 21 éves nője volt
2008. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves lányoknak valamelyiknek 21 éves pasija van szóval az kicsit érdekes lenne ha engem akarnának de te biztos jó csaj lennél :P
2008. aug. 7. 22:24
 3/7 anonim válasza:
Figyelj!Megkell próbálni!Elhajtanak a 20évesek?Persze.Valamelyik biztos!De lesz olyan is amelyik nem.Szerintem ha min.15csajnál bepróbálkozol..hm.1 titti lesz akivel dug6tsz:)
2008. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát jó lenne de remélem nem valami ronda nem hajt el! :DD
2008. aug. 7. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok és 17 éves barátom van, szóval nem lehetetlen. ^^

No de mi nem a szex miatt vagyunk együtt. :)

2008. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én vagyok az előttem szóló 17 éves barátja. És szerintem egyáltalán nem az számít hogy ki hány éves, hanem hogy összeilletek-e vagy sem. Ha jól kijöttök egymással, van közös témátok, etc. Szóval minden lehet, de a lényeg, hogy mindig MAGADAT add. Ha valaki szeret, magadért szeressen :)
2008. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találhatsz idősebb lányt magadnak. Öcsém 15évesen egy 17évessen kezdett el járni, másfél évig együtt voltak,most töltötte a 17et és most egy 18éves bnője van.
2008. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!