Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bűn ez tényleg lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn ez tényleg lányok?

Figyelt kérdés
Nem akarok mesélni a bnőmről otthon, aki már valszeg nem is lesz a bnőm sokáig. Ennek az oka az, h az egész családom egy sz**, nem fogok mesélni róla itthon inkább.
2014. szept. 2. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"valszeg nem is lesz a bnőm sokáig". Miért nem? Az más kérdés, hogy nem akarsz róla mesélni.

L

2014. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a családod is szar meg a barátnőd is szar neked, akkor lehetséges, hogy igazából veled van a probléma.
2014. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent az orrukra kötni :) De mi a baj a barátnőddel? Ha gondolod írj :) L
2014. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát valszeg ez miatt nem lesz sokáig a bnőm, mert azt gondolja, h nem veszem komolyan így őt. Én pedig ro***tul nem azért nem beszélek itthon róla, láttam két tesómat, akik még el is hozták őket. Mindenben megtalálják a hibát, főleg anyám.


Ki mondta, h a bnőm sz*r??? Semmi baj vele, csak ezt nem tudja elfogadni.

2014. szept. 2. 17:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak a testvére egy hárpia, már egy éve egymáshoz se szólunk, anyumat leordította telefonba és megpróbált kiutálni, hazudozott, kitalált történeteket rólam, hogy otthon haragudjanak rám és ezzel "kitagadjanak"... majd egy időben a szülei is mellé álltak, éreztették velem, hogy semmi keresnivalóm ott és jobb, ha nem megyek több napra! Az én szüleim ezért elkezdtek a barátommal genyóskodni, itthon is elkezdődött a harc, így mindkét oldalról kaptam rendesen, le is fogytam! 1,5 év után kiderült a csajnak egy nagy hazugsága velem szemben, amit tudtunk bizonyítani, sőt, több is, azóta csendben van és meghúzza magát, sőt, a szülei is embernek kezelnek és jó a kapcsolatom már velük! Ezt 1,5 évig kellett eltűröm, azt hittem beleőrülök, hogy minden szál hozzám vezet és mindig én voltam a hibás... De túléltem és csend és nyugalom van már egy ideje, kitartottunk egymás mellett!
2014. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkét igen, engem is zavarna és ha bántják, kiállnék mellette, ahogy tettük egymásért a barátommal! És meséltünk otthon egymásról...
2014. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan beszélhetsz róla otthon sőt hívd el magadhoz.

Mivel anyukád mindenkit kritizálhat,így soha senkid se legyen?

Készítsd fel a barátnődet előtte,hogy anyu nem egyszerű eset de ne törődj vele:)

2014. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A legnagyobb vicc, h a csajszi nem mer eljönni ide bemutatkozni személyesen, mert annyi jót meséltem már anyámról neki. :DDD


Na, most akkor melyikünk a rosszabb? Én felajánlom neki, h jöjjön el, s bemutatom, ő viszont csak annyit akar, h mondjam el, h van vkim, nem is akar velük talizni soha.

2014. szept. 2. 17:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd be, csak mesélj róla! Ha jól fogadják, akkor vidd el, ha nem, akkor várj vele!
2014. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
VAGY jön, s bemutatom, nem harapják le a fejét, csak én hallgathatom utólag, h mi a baj vele, VAGY nem jön, s nem is mesélek róla, ennyi.
2014. szept. 2. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!