Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy 6 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maliandor kérdése:

Normális hogy 6 év után válságban van a kapsolatunk?

Figyelt kérdés
hat éve vagyunk együtt kedvesemmel,1 év után babánk lett,azóta mégegy mostanság sokat veszekedtünk,belépett egy harmadik is az életünkba az ő részéről.sokat hibáztam mintahogyan ő is de én sokat változtam az utóbbi időben. megmenthető ez a kapcsolat? én nagyon szeretném
2014. szept. 2. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak akarni kell. Ha ő nem akarja, akkor viszont semmit sem tehetsz.


Tanulság: 1 év ismertség után még ne vállaljatok gyereket...

2014. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt nem bántuk meg soha. imádjuk őket mindketten
2014. szept. 2. 19:38
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha csak te dolgozol rajta, úgy nem...
2014. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy imádjátok a gyerekeiteket. De hála a felelőtlen döntéseteknek (hogy minimális ismertség után vállaltok egyet), normális család nélkül nőhetnek fel, ugyanis anyuci és apuci el fognak válni. De persze az biztos kárpótolja majd őket, hogy nem bántátok meg azt, hogy ők vannak.
2014. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szeintem mindegy hogy hány év után születnek,az nem garancia arra hogy a szülők együtt maradnak.ez elég hülye hozzáállás,meg nem is ez volt a kérdés amúgy
2014. szept. 2. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hülye hozzáállás. 1 év nagyon kevés idő a gyerekvállaláshoz. Ahhoz, hogy teljesen kiismerd a másikat, több évnek kell eltelnie. Persze, nyilván az sem garancia, de ha ismered az illetőt 100%ig, könnyebb eldönteni, hogy vállaljatok-e gyereket, vagy sem. Ha meg nem tetszik a válaszom kiegészítése, töröltesd.
2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!