Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
2.5 éve együtt vagyunk..igazából nem csalt meg és okom sem lenne feltekenynek lenni..mégis félek hogy az első barátnője jobb volt nálam,akivel 5 éve járt mert mégis csak első szerelme...pedig okot sem adott rá és nem is nagyon beszélnek.de engem mégis nagyon zavar valahogy...legyszi normális válaszokat es várom a tapasztalatokat! Előre is köszi

2014. szept. 2. 20:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De épp ettől félek hogy újra beszélnek vagy stb es rá jön hogy ő az igazi :(
2014. szept. 2. 21:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor rájön, hogy ő az igazi, és akkor vele lesz majd 3-4-5 évig, és utána megint vált. Úgy sem fogtok családot alapítani. 100x fogsz te is szakítani meg ő is, nem ő lesz a végleges vagy az utolsó.
2014. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok milyen
2014. szept. 2. 21:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Viszont tudjuk hogy te milyen vagy.
2014. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is azt hitte 16 évesen hogy az első barátommal fogok megöregedni:D HÁL ISTENNEK NEM ÍGY LETT :DDDDDDD pedig akkor tökéletesnek hittem, mára nincs az az isten, hogy újra vele legyek.. zóval bármennyire is jó a párod, még fiatal vagy, változhat minden. lehet, hogy együtt vagytok 3 hónapig, lehet, hogy 10 évig, de ne hidd 100%ra hogy 17 évesen megtaláltad az igazit :D
2014. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!