Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Gimibe míg jártam, szinte sosem voltak barátaim, mindig egyedül ültem. Vagy ha volt is valaki az sem barát volt. Pedig én mindig próbáltam valakihez ragaszkodni, de még sem vettek figyelembe sem. Egy lánnyal megbeszéltük hogy egymás mellett fogunk ülni, erre fel más ült mellette szeptembertől. Azt mondta hogy összevesztünk, pedig nem is volt köztünk vita. Amikor meg már azzal a lánnyal veszett össze utána már jó voltam neki. Igaz kis csendes, magamnak való vagyok, de kevesebb és normálisabb emberek társaságában jobban megtudok nyílni. Igaz ennek már vége, mert nem járok gimibe.

Nem tudom mi de nálam valami kiváltotta az alacsony önbizalmat. Egész egyszerűen a legtöbb embernél rosszabbnak látom magam. Ha a Facebookra rakok ki képet azt sem sok ember lájkolja, ebből is látszik hogy nem kedvelnek az emberek.

Volt már munkahelyem ott sem éreztem hogy annyira csipáznának.

Párkapcsolataimban szintén szerencsétlen vagyok. Nem sokáig tartanak a kapcsolataim, és igaz nem mindig, de általában velem szakítanak. De indokot nem mondanak miért. Pedig én alkalmazkodtam hozzájuk.


2014. szept. 2. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Izolálva vagy a világtól. Nem tartasz sok emberrel kapcsolatot. Facebookon nincs sok ismerősöd, lehet, hogy nem szépek a képeid. Lehet, hogy valaki másért hagytak el.

Látatlanban ennyit tudok mondani.

2014. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja most nézem az első válaszoló válaszát... Elég felületes ember lehetsz, vagy nincsenek körülötted értékes emberek, akik egyidejűleg történetesen visszahúzódóbbak is... Nekem van ilyen, és elhiheted, nagyon is szeretem őket. :)

10es voltam

2014. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!