Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Elhagynátok a párotokat, hogyha lehetőségetek lenne egy komoly külföldi melóra, akár végleg ki is költözhetnétek viszont a párotok nem tudna kimenni veletek?
2014. szept. 2. 22:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen lehetőség, biztos, nem hagynánk el egymást, megoldanánk, meg fel sem merült bennünk a szakítás, hisz nem azért vagyunk együtt. Esetleg csak az egyikünk tudna menni, akkor is idővel jönne a másik, és ha úgy van kinn is maradnánk.

Megoldás mindig van, ez azon a két emberen múlik.

2014. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
42%

Akik írták, hogy elhagynák, azoknak üzenném:

hagyjáto kis el most rögtön, és ne bolondítsátok a másikat, mert nem szeretitek igazán.

2014. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
53%

"hagyjáto kis el most rögtön, és ne bolondítsátok a másikat, mert nem szeretitek igazán."


Én meg neked üzenem: nem agy kapcsolattól fogsz tudni házat, és kocsit venni, hanem egy jól fizető melótól.

A kettő együtt nyilván a legjobb, de ha mennem kéne, mégpedig messzire, nem savanyítanám a jelenlegi páromat, szépen közölném, hogy bocs, de a sors elszólít.

2014. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
És ha pl. az egész családotok, akikhez közel álltok (szülők, testvérek) is kimennének, és a párod és a családod között is választani kéne?
2014. szept. 2. 23:14
 15/49 anonim ***** válasza:
91%
#13 Majd ha szintet lépsz, rájössz miről beszélek. Ház, kocsi... :D
2014. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Hát ha a családom menne akkor viszont én nem mennék (hanem majd máskor máshova), szóval ez esetben nem lenne nehéz a választás, maradnék (egyelőre). Különben úgy vagyok én is, ahogy a #10, mindig is tervben volt a külföldre költözés, nem fogom valaki más miatt ebben az országban leélni az életem.
2014. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

#13: milyen szintet kéne mégis meglépnem?

Pasi vagyok, már van házam, de ha most kéne kezdenem a nulláról egy barátnővel, és kint várna egy jó fizu, hát mennék. Szerencsére nem csajnak születtem, és nem ülök bele más házába/kocsijába. Ha nem ez böki a csőrödet, akkor nem tudom mire vágsz úgy fel.

2014. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én már felnőtt vagyok, elég önállónak érzem magam, hogy ne kössenek meg a szüleim mondjuk egy ilyen döntéssel. Nem egy olyan párt ismerek, akiket elválaszt a távolság munka miatt, és más-más országokban élnek, meg olyat is, akik már túl vannak ezen, és idővel a külföldön élő hazajött vagy az itthon élő ment ki oda, már gyerek is van... stb. Meg lehet ezt oldani.
2014. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Én mindig is úgy terveztem, hogy ha valaha is külföldre kényszerülök, abba nem egyedül fogok belevágni, hanem a párommal. Ha nem tud, akkor várunk, amíg megoldódik a dolog, és eljön az ideje, hogy ő is ki tudjon jönni. Tudom, hogy pénzben nagyon nem mindegy, de nem mindenáron akarok kimenni. Hónapokig pedig egészen biztosan nem bírnám a párom nélkül.

L

2014. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
6%

400-500 km-ert meg lehet oldani?

Inkább hagyjuk.

Az minden, csak nem együttlét.

Van, hogy a szeretet néha átvészelne hosszabb távokat is, de ez szerintem egyik félnek se jó.

Ha pedig mindkettő vállalja a szenvedést, akkor is elég zavaró, hogy csak 1-2 havonta lát. Valakinek jó, valakinek nem. Nekem nem. Ezért el lehet ítélni. Hajrá!

2014. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!