Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Elhagynátok a párotokat, hogyha lehetőségetek lenne egy komoly külföldi melóra, akár végleg ki is költözhetnétek viszont a párotok nem tudna kimenni veletek?
2014. szept. 2. 22:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
8%

#30: nyilván az ember semmit se tud előre, így köt kapcsolatokat is. Ha valami távmunka jön, akkor vagy marad, vagy megy. (Jobb esetben nincs ilyen, csak jelzem.) És aki vele van, az vagy feldolgozza szépen, vagy hisztizik.

Az élet megy, tudni, hogy merre, azt nem nagyon lehet.

2014. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
91%
#28 Hány éves vagy? Hogy ezt így már most tudod? Vagy eldöntötted, bármi lesz is, hagyod és mész, mert menned kell!? Ha ez így van, akkor neked nem való komoly kapcsolat, nem hogy párkapcsolat!
2014. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
20.) Igen, meg lehet oldani, egyik kolléganőmet több ország választja el a párjától, mégis működik, olyan párt is ismerek, akiknél a pasi volt hosszabb időt külföldön munka miatt, azóta több éves házasok, itthon élnek, van két csibész kisfiuk. A külföldi munka nem csak anyagilag volt jó, de remek tapasztalat is, amit a férj most jól kamatoztat a munkájában. Attól, hogy neked még nem volt esetleg jó tapasztalatod, vagy te nem tudnád ezt jól kezelni, még másoknál igenis működhet, példa is nem egy van rá.
2014. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
28%
Szerelemek jönnek, amelyik marad, az lesz feleség. Ez az élet törvénye. Már ha erre céloztál.
2014. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
12%

#32: gyakran én döntök, de még gyakrabban az élet, sajnos.

Ez ellen tenni nem sokat tudok. Kitartok, ha szeretem, és egy helyen vagyunk, de ha egyszer menni kell, akkor vagy jön, vagy marad. Ez már az ő döntése.

2014. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
82%
#35 Ezzel csak magadról mondod el, hogy egy önző sheggfej vagy, bocs. De ezt mondd is el kérlek a leendőidnek a kapcsolatotok elején, hogy ne érje hidegzuhany esetlegesen.
2014. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
78%

#35 Oké, csak eddig azt hangoztattad, hogy szépen fogod magad és lelépsz, mert menni kell! Kicsit fura, hogy most azt írod, ha akar menni akkor mehet. Ez nem így működik,hogy eldöntöd, ha egy pár vagytok, akkor a másik félnek is ugyan olyan beleszólása kell legyen.

Igen az élet is hozhat olyan helyzetet, de akkor is egy pár vagytok és nem lehetsz önző, ha szereted és fontos neked a másik együtt döntötök.

2014. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

#36: ez alapvető, minden normális kapcsolatban, már bocs.

Aki ezekkel nem számol, az nagy pofára eséseket tud produkálni. Nem vagyok s*ggf*j, ha lehet, ne tetézd.

2014. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
71%

#37: Együtt döntünk. Szép gondolat.

Mivel szerencsére én nem vagyok ebben a helyzetben, így a legrosszabbat képzeltem el. Jelzem, csak gondolat szintjén.

Együtt vagyok egy csajjal, aki nem keres, én se sokat, lenne egy lehetőségem, és ha ő marasztalna, hát szépen, mosolyogva megkérdezném, mégis miért maradjak. Erre sok jót mondani nem lehet. Ha tudna jönni velem, vinném, ha nem, hát lenne majd egyszer, talán sokára más szerelmem, bármennyire is lelombozó egyeseknek. Ez így megy.

2014. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nem!


Vagy velem jönne a barátnőm, és ott folytatnánk az életet, vagy maradunk mindketten itthon.

2014. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!