Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Elhagynátok a párotokat, hogyha lehetőségetek lenne egy komoly külföldi melóra, akár végleg ki is költözhetnétek viszont a párotok nem tudna kimenni veletek?
2014. szept. 2. 22:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok ezek szerint ilyen szerencsétlen, hogy itt hagyott a párom!:(
2014. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
#20 Ha a távolság miatt szakítasz vele, mintsem hogy el se költöznél, az nem szeretet.
2014. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

#14 Akkor még nagyon fiatal lehet, szerintem, ez nem kérdés, egyszer el kell szakadni a családtól, ha már van párkapcsolatod, ezzel el is kezdted, hisz a közös jövőtöket építetek ki. Ekkor már nem az a fontos úgymond, hanem te és a párod.

Így, ha ez lenne, számomra nem lenne kérdés, mennék a Párommal, szeretem és együtt tervezünk ez nem kétséges.

2014. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

#22 "Ha a távolság miatt szakítasz vele, mintsem hogy el se költöznél, az nem szeretet."


Ezt kérlek magyarázd el nekem!

2014. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Mivel jelenleg nincs "párom", ezért csak elméleti a kérdés, így nagyban függ nem csak az anyagi és munkakörülményektől, de a kapcsolat mélységétől is.
2014. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
90%
#24 Ha SZERETED, akkor vele akarod leélni az életed. Ha elköltözöl nélküle, akkor nem szereted és nem akarod leélni vele az életed. Tényleg ennyire...? :D
2014. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
#22: a saját olvasatomban azt mondod, előbb hagyjam ott, aztán lépjek le messzire? Vagy ha rögtön közlöm vele, hogy szeretem, de ez a gyönyörű kapcsolat nem fog nagyon kiteljesedni, mert menni kell lassan, akkor tapló vagyok?
2014. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

#26:OK. Azért ne dramatizáljunk már sokat.

Ha valakit szeretek, akkor úgy szeretem, ahogy van.

És elfogadom is, úgy, ahogyan van.

Ha ő is ezt teszi, akkor elfogadja az is, hogy az is én vagyok, akinek sajnos mennie kell.

Szerelmek jönnek, és mennek is.

Soha nem mondtam, hogy az elsővel kell leélnem az életemet, mert nem így van. Majd talán jön más.

Aki ezt nem tudja felfogni, az álomvilágban él.

2014. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
és a párod mit szól ehhez? vagy csendben tűri hogy szakítás lesz?
2014. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
90%
#28 Valamit még mindig nagyon nem értesz. És honnan tudod majd akkor, hogy "hányadikkal" kell leélned az életed? :D
2014. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!