Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy az exem lefizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy az exem lefizetett valakit, hogy tegyen tönkre lelkileg. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Igen szemét voltam ez tény, de a párom sem törődött velem szülés után.

Lett egy gyermekünk majd utána már nem foglalkozott velem.


elváltak útjaink. Majd idővel jött egy pasi a semmiből, aki odajött hozzám kedves volt megértő, azt hittem, hogy ő a tökéletes, 5 hónapig voltunk együtt, heti 2-3x találkoztunk.

Beleszerettem teljesen, a lányom is megkedvelte. túl tökéletes volt minden. Majd Egyszer csak megmondta h el kell mondani h nem szeret mert rusnya vagyok, gyerekem van egy selejt vagyok, és csak játék volt az egész színészkedés, és felbérelték őt erre.

Teljesen összetörtem.

Majd a páromtól is kaptam levelet, h reméli ez jól esett.


Mi a véleményetek erről?



2014. szept. 3. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*Majd idővel jött egy pasi a semmiből, aki odajött hozzám kedves volt megértő, azt hittem, hogy ő a tökéletes, 5 hónapig voltunk együtt, heti 2-3x találkoztunk.

Beleszerettem teljesen, a lányom is megkedvelte. túl tökéletes volt minden. Majd Egyszer csak megmondta h el kell mondani h nem szeret mert rusnya vagyok, gyerekem van egy selejt vagyok, és csak játék volt az egész színészkedés, és felbérelték őt erre. "


Ez lett volna a terv. Dehát "odafent" intézkedtek, és átirták a darabot-mindenki megrökönyödésére.

2014. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A történet megirása utáni minden nemü bevétel 50%-a illeti szerény személyemet, hogy legyen miből adakoznom azoknak a nőciknek, akiknek az ostobaság, a pénzéhség, a gonoszság elvette az eszét, és szétrombolt 2 ember tiszta, mély kapcsolatát, csak azért, hogy neki bundája, cégei, és egyéb vagyonkái legyenek és akinek most a legjobb barátja a bor és a macskája, és várja a "herceget" aki ki fogja tartani.
2014. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Legalább nagyobb volt neki, mint az exednek? :)
2014. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 Mire gondolsz? Mert hogy a történet szerint az a nő vagyok, akit tönkre akartak tenni. Ehelyett nekem családom van, és gyerekek, nekik depressziójuk, és olyan életük amit én még az ellenségeimnek sem akarnák.

Lehet, hogy olyanok vagyunk mint templom egérkéi, de inkább jobb cincogni szegényen, mint úgy élni ahogy ők.


Szóval milyen nagyságról is kérdezel?:D

2014. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az adu ászt meg természetesen nem fogom leirni, de a csattanó, mert hogy mindezek után is volt még, az tartolta a libát.


Pedig én még bosszúálló sem vagyok, dehát valaki odafent figyel rám, és ránk.


Szép az élet, én mindig mondom:D


Valószinűleg nem ért volna igy véget a történet, ha a bosszú eszközeihez nyultam volna.Hanem ugyan olyan sorsra jutok mint a bundás liba:D

2014. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!