Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem, hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, évfolyamtársak vagyunk, idén 10-esek.


Nos, annyit kell tudni, hogy ő alacsony (165 cm max) , legokosabb az osztályából, és ráadásul én nagyon vonzónak találom..


Én másik osztályból vagyok, elég magas 189 cm, jól tanulok én is osztály elsők között vagyok, és elvileg nem nézek ki rosszul..


Nagyon szeretem őt, régen gyakrabban mondtam, most csak néha napján írom/vagy mondom neki randik végén, ő általában én is-sel válaszol.. Közös angol óránk van, és féltékeny vagyok arra, hogy valamit mondott a mellettem ülő gyerek, ő hátrafordult, és mosolyogva mondott neki valamit, közben rám se nézett. Udvarias vagyok, mindig kitalálok programokat, mozi,bowling,biliárd,séta, apró üzeneteket hagyok neki néha meg ilyenek, gyengéd vagyok hozzá, éreztetem, vele hogy imádom, hogy gyönyörű, és mégis..


Nem érzem azt, hogy szeretne/oda lenne értem, igaz nem az a kimondós típus, de 6 hónap kapcsolat után, úgy, hogy petingik is eljutottunk tényleg kibontakozhatna..

Egyébként nincs nagy önbecsülésem :(


2014. szept. 3. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg mindig új heylre próbálom vinni Pesten! :(
2014. szept. 3. 20:06
 2/3 viki9093 válasza:
100%
Te nagyon klassz srác vagy, ha ezeket mind megteszed. Sztem beszéld meg vele, h. mi bánt, adj neki 1 esélyt, de ne várj sokat arra, h. megváltozzon, mert nem fog. Tedd a beszélgetés után 3-4nappal próbára: mond neki, h. szereted, de ne rányomulósan, és csak akkor, ha mind ketten jól érzitek magatokat. pl. jó romantikus f után. ha csak annyit mond, h. ő is, nem mondja ki teljesen, akk. ő nem szeret téged. Sajnos, én is voltam így 2x. 1x én nem mondtam a barátomnak, de nem szerettem, csak kedveltem. 2.-jára a mostani barátom volt olyan, mint a te bnőd. de megbeszéltem vele, és azóta mondja. Próbáld ki!! Aztán írj, h. mi történt. Sya
2014. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos hogy ennyi mindent megteszel! Az okos lányok általában elfoglaltak és szükségük van magánéletre! de mondd neki hogy szereted naponta-2napontaa mert a lányoknak ez kell. sajnos az elözö barátomtol én ezeket nem kaptam meg. dobtam is. nagyon jol csinálod. hajrá!! érdeklödj sokat a tanulás felöl, hogy megy neki stb...
2014. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!