Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hinnétek a pasinak? (netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek a pasinak? (netes kapcsolat)

Figyelt kérdés

2-3 hónapig váltottuk a leveleket, nagyon szerelmesek voltak, a hapsi nagyon szépeket írt, tényleg boldogabbá tette a napjaimat. Beszéltünk egy őszi találkáról is, ha hazajön az üzleti útjáról. Egyik nap azt írta nekem, hogy elfogyott a pénz, amit a megbízáshoz kapott, küldjek neki - ezt mind szerelmes szavakkal és vallomásokkal keretezve. Írtam neki, hogy nekem sincs pénzem, nem keresek annyit, hogy tudjak segíteni. Aztán megint írt, hogy lécci, lécci, így szeret, meg úgy (külföldi amúgy a hapsi). Visszaírtam neki, hogy sajnos nem tudok segíteni, de azért kitartást, meg sok sikert a megoldás megtalálásához. Pár napra eltűnt, nem válaszolt a kis szerencsétlen e-mailemre, kezdtem gáznak érezni magam. Aztán megint írt, hogy most van a hónap eleje, biztos megkaptam a fizumat, küldjem el neki, lécci, lécci + szerelmes vallomások. Persze azt írta, majd visszaadja.

Többet nem írok vissza neki, nagyon megbántott, lerombolta az illúzióimat... Szerintetek van rá esély, hogy igazat írt, vagy mellettem még 554 nőnek írja ugyanezeket a szavakat? Nem mintha küldenék neki... Akarva se tudnék. Csak nem tudom eldönteni, ez tényleg előfordulhatott-e vele... Én nem is értem... Miért pont engem zaklat ezzel, miért nem a barátait?

Ti mit gondolnátok?


2014. szept. 3. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Ha egy pasinak a hónap elejéről az az első, ami eszébe jut, hogy én már biztos kaptam fizut és adjak belőle, az elég gáz. Nem akarnék semmit egy pénzért kuncsorgó pasitól, akivel ráadásul még nem is ismerjük egymást személyesen.
2014. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak le akar húzni egy internetes csaló, ne dőlj be
2014. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
hülyének néz, csak a pénzedet akarja. Biztos nem te vagy neki az egyetlen, és valószínű van aki be is dől neki.
2014. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem feka véletlen? Azoknál ez teljesen általános. Örülj, ha megszabadulsz tőle!
2014. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy csaló, jól tetted hogy nem dőltél be neki.
2014. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 intrepid ***** válasza:
100%
Ha van kedved, mostantól hülyítsed Te őt. Igérj neki mindent, szépet és jót, pénzt ékszert, írd azt, hogy örököltél, de időbe telik a hagyatéki eljárás. Fordítsd meg a dolgot, most Te kérjél tőle pénzt, közjegyzőre, ügyvédre, illetékekre. Kiváncsi lennék a reakciójára.
2014. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát jó, köszönöm a válaszokat. Volt egy kis bűntudatom eddig, de így minden okés.

Utsó, vicces lenni, de nem akarok bajba kerülni. :D Az jutott eszembe, hogy a bankszámla adatai alapján feljelentem vagy ilyesmi, biztos, hogy pórul járna, de nekem van elég dolgom, amivel foglalkozzak. :)

2014. szept. 3. 22:44
 8/25 FüvesFüles válasza:
100%
KAMU!!! ne eld bele magad a dologba, mert szerintem meg az is kamu hogy kulfoldi....az elottem levo valaszolonak igaza van....forditsd visszajara a dolgot, es nezd meg a reakciojat...de semmi kep se ma, hanem varj vele egy hetet minimum, mert mondjuk az hogy meghalt valakid blablabla ez nem olyan dolog hogy ra 1 napra mar az oroklesrol, ugyvedi targyalasokrol van szo! sok sikert!:) 19/F
2014. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt, volt egy ismerősöm, akit egy rejtélyes csomag elszállítására akart rávenni valami amerikai pasas, állítólagosan katona, és persze megígérte neki, hogy feleségül veszi. (Drog volt.)


Én nem tudom, hogy tényleg ennyire jók ezek, vagy csak némely nő van olyannyira elkeseredve, hogy nagyon hinni akar nekik. De nagyon aljas dolog, az biztos.

2014. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem is akarok azzal poénkodni, hogy meghalt valakim. Részemről lezárva az ügy... Mondom, megbántott. Méltósággal akarom kezelni, tehát több szót nem pazarlok rá.

Amúgy az biztos, hogy külföldi, mert én is külföldön vagyok, angol társkeresőn találtam...

2014. szept. 3. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!