Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hinnétek a pasinak? (netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek a pasinak? (netes kapcsolat)

Figyelt kérdés

2-3 hónapig váltottuk a leveleket, nagyon szerelmesek voltak, a hapsi nagyon szépeket írt, tényleg boldogabbá tette a napjaimat. Beszéltünk egy őszi találkáról is, ha hazajön az üzleti útjáról. Egyik nap azt írta nekem, hogy elfogyott a pénz, amit a megbízáshoz kapott, küldjek neki - ezt mind szerelmes szavakkal és vallomásokkal keretezve. Írtam neki, hogy nekem sincs pénzem, nem keresek annyit, hogy tudjak segíteni. Aztán megint írt, hogy lécci, lécci, így szeret, meg úgy (külföldi amúgy a hapsi). Visszaírtam neki, hogy sajnos nem tudok segíteni, de azért kitartást, meg sok sikert a megoldás megtalálásához. Pár napra eltűnt, nem válaszolt a kis szerencsétlen e-mailemre, kezdtem gáznak érezni magam. Aztán megint írt, hogy most van a hónap eleje, biztos megkaptam a fizumat, küldjem el neki, lécci, lécci + szerelmes vallomások. Persze azt írta, majd visszaadja.

Többet nem írok vissza neki, nagyon megbántott, lerombolta az illúzióimat... Szerintetek van rá esély, hogy igazat írt, vagy mellettem még 554 nőnek írja ugyanezeket a szavakat? Nem mintha küldenék neki... Akarva se tudnék. Csak nem tudom eldönteni, ez tényleg előfordulhatott-e vele... Én nem is értem... Miért pont engem zaklat ezzel, miért nem a barátait?

Ti mit gondolnátok?


2014. szept. 3. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

9. Ugyanez történt az én körömben is.

Amerikai pasi, küldeni akart valamit.Stb...stb..

2014. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

uhh ez nagyon gáz sztori...

nem azért, de annyira átlátszó, hogy tényleg nagyon szeretetéhesnek kell lenni a pénzküldéshez.

2014. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha igazat írt, akkor bejönne így, evvel a magatartással? Hosszú távon partnernek. Hm?

Fenn van közösségi oldalon, tudsz beszélni más ismerőseivel is?


2. Kalkuláld be a legrosszabb verziót, és döntsd el, akkor is megéri-e. Mert ah igen, akkor nem leszel a kapcsolat után nullszaldós vagy mínuszban érzelmileg.

2014. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát lássuk be, aki társkeresőhöz nyúl, az szeretetéhes, de ennyire kétségbeesett még nem vagyok.
2014. szept. 3. 23:12
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
9: És mit csinált a barátnőd?
2014. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan próbálják bevetni ezt a trükköt. Ameddig fent voltam interpals-on én is kaptam hasonlókat, de azon az oldalon ki is van emelve, hogy soha senkinek ne küldjünk pénzt, és ne adjunk ki olyan jellegű adatokat.
2014. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
én is vagyok interpalson, nyelvgyakorlás miatt, de tényleg folyton jönnek ezek az emailek, mármint az udvarlás. gondolom, második lépcső lenne a pénzkérés. én olvasatlanul törlöm az összes ilyet, nem is értem, mit gondolnak.
2014. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenki szeretetéhes egyébként, csak a mérték nem ugyanaz. nem rád gondoltam, kérdező, de vannak bőven, akik küldenének ilyen esetben. nem véletlenül alakult erre üzletág.
2014. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Amcsi pasis történet.

Sokáig leveleznek a hölggyel, akinek elújságolja, hogy ő amerikai katona. De épp most Afganisztánban van.Ez így megy néhány napon? héten keresztül. Dumcsiznak, a pasi udvarol, stb...

Egyszercsak a pasi ír egy levelet, hogy most lépett meg Afganisztánból :D , Londonon keresztül jött, de elfogyott a pénze, és hogy a hölgy küldjön már neki, mert meg akarja látogatni.

A levélben leírta az adatait, és western unionon várta a pénzt :)

2014. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egy ilyennek sem szabad hinni, lehet nem is férfi.

Ez egy elterjedt trükk egy csaláshoz, bebolondítják a nőt aztán lepumpolják pénzzel.

2014. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!