Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a pasim rendszeresen kibeszél rólunk mindent. Ráadásul kicsit gúnyolódva?

Figyelt kérdés
párkacsolat

2014. szept. 4. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elég szánalom, rúgd ki azonnal
2014. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tisztel, a saját érdekeit helyezi előtérbe.
2014. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint legjobb haverjának...
2014. szept. 4. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a témát kettőtöknek kéne egymással megbeszélni. Elmondod neki, hogy ez neked rosszul esik, és ami kettőtök között történik az jó lenne, ha más nem tudná. Szimplán kommunikáció az egész. :)Ha szeret, akkor megérti és abbahagyja.

Egyébként biztos, hogy gúnyolódva mondja ezeket a dolgokat? Visszahallottad valakitől, hogy mit mondd, ebből gondoltad ezt? Ha pedig tényleg így van, akkor gondolkodj el azon, hogy tényleg szeret téged ez a pasi?

2014. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Én nem lennék együtt ilyen pasival.
2014. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
A nők ezt rendszeresen megteszik, nincs ebben semmi. Ha zavar akkor kérd meg, hogy ne csinálja,
2014. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha gúnyosan mondja lehet azért mert gáznak tartja...vagy tudod adja a lazát...de ezt egymásközt kell megbeszélnetek...jó ha valakivel megtudja beszélni a dolgait, de van egy határ...tehát ne szó szerint mindent...
2014. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
attól függ, ha te is a legjobb haverja vagy az ő haverjának, akkor nem, mert akkor nem fogja elmondani senkinek, persze ha zavar téged, hogy egy harmadik ember is tud dolgokat, akkor szól a barátodnak, hogy ne mondjon neki többet ilyen dolgokat
2014. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, beszéljen, meséljen a haverjainak a kapcsolatáról, de van egy bizonyos határ, ami már tényleg csak kettőtökre tartozik. Az én exem is ilyen volt, a szextől kezdve mindent elbeszélt a 2 haverjának. Esetleg ha valami hülyeséget csináltam vagy mondtam akkor azért, h nevessenek rajtam... Ha valami bántotta, akkor nem nekem, hanem nekik mondta el, ahelyett, h megbeszéltük volna és megoldást találtunk volna rá (Pedig sosem viselkedtem vele úgy mint egy hárpia, h ne merné nekem elmondani...). Aztán én is 1000x mondtam neki, h ez mennyire rosszul esik, de semmi nem változott és a barátok hatására szét is mentünk... :)
2014. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy tudom....nála voltam 2 napja..Elment wc-re. Én a gépe előtt ültem...meg volt nyitva facebook-ja. Egy másik oldalt olvastam éppen, amikor megjelent egy kis üzenetpanel a sarokban. Csak épphogy odapillantottam és megláttam a nevemet, meg hogy a haverja küldte. Hát...most őszintén megmondom kíváncsi lettem. Rákattintottam...és megláttam, hogy MINDENT...mindent elmond neki amit mi beszélünk teszünk...röhögnek rajtam, kibeszélnek...ellenem hangolja a páromat a haver stb. A pasim meg mindent "bepanaszol"...hát fel tudnék robbanni. Hozzátartozik a dologhoz, még friss párkapcsolatról beszélünk kb. 2,5 hónapja vagyunk együtt.Hát totál ledöbbentem...
2014. szept. 4. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!