Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg a pasim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg a pasim egy csúnyácska korosodó nővel? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ezer éve ismerjük egymást, voltunk hol együtt, hol külön, de fél éve rájöttem ,hogy megcsal egy magánál 10 évvel idősebb nővel, aki ráadásul nemhogy hozzám képest, de úgy általába véve sem egy jó nő.De ha már megunt, mert ugye elég régóta vagyok neki, miért pont egy ilyennel szerintetek? Pedig izmos, jó pasi, kapna különbet is, ha már mást akar. Akkor mért pont ez a vén boszi? Még csak nem is fiatalos. Pedig tényleg mindent megkapott tőlem, sok szeretetet adtam, nem ezt érdemelném. Jártál már így, tapasztaltál ilyesmit? Semmit sem értek ebből a borzalomból

2014. szept. 4. 13:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez nem azért van mert lenézem az időseket, ez a nőci nem egy Jennifer Lopez, nem irigységből zrikálom, sőt rosszul esik, hogy miért ezzel csal meg, akkor legalább egy cicababával tenné.. A figyelemről annyit, hogy tőlem aztán megkapta, ha beteg volt ápoltam, nekem bármit elmondhatott, mindig kedvességgel és türelemmel vettem körül. Nos én nem vagyok egy ribizli, nem voltam még a fél országgal, talán ez zavarja? Ennek ellenére sok mindent vállalok neki az ágyban,nem vagyok egy nemet mondós típus. Vagy netán a kényelem miatt ilyen aljas velem? Hisz a nőcske tőle pár kilométerre lakik, én messzebb, de én is csak 40km-re tőle. Tudom, h őrültség, h tűrök, de nem szeretném h a félreállásommal szabad utat adjak ennek az ellenszenves nőnek, Ennyi
2014. szept. 4. 16:21
 12/18 Költőnő? ***** válasza:
így viszont megalázod magad.. Tudja h tudod? Beszéltetek már erről?
2014. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, h lebukott, olyan jól leplezem magamat.
2014. szept. 4. 18:32
 14/18 Költőnő? ***** válasza:
ne haragudj h ezt mo9ndom, de megérdemlitek egymást... Ő csal téged, te meg gyáva vagy kibacni.
2014. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Költőnő a kérdező gyalázása nem tartozik a kérdés megoldásához.

Kérdező, lehet, hogy a pasid titokban önértékelési zavarokkal küzd. Kell neki valaki, akivel minden-mindegy alapon van együtt, és akit megalázhat, ha a kedve úgy tartja. Téged szeret, de a titkos vágyait csak egy ilyen csúnyácska nővel tudja kiélni.

2014. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Költőnő? ***** válasza:
Bocs. Igazad van. Csak én megoldásorientált ember vagyok.
2014. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavarok? Lealázás?:DD Na ne már, majd biztos hagyja magát egy felnőtt nő lealázni valami srác által, ne viccelj. Mi más, nyilvánvalóan a szex. Megérteném a kérdezőt, ha lépett volna valamit, de inkább ide írt, azért ebből lejön, hogy nem biztos, ő akkora főnyeremény -bocsi, kérdező, ezt nem rosszból-, vagy a srác defektes valahol.
2014. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Korosodó, csúnyácska nőről volt szó. Az pedig nagyon is hagyja, csak azért, hogy megtartsa a fiatal kant.
2014. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!