Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom fuvezik. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

Nemetorszagban elek 2 eve, o az elso itteni baratom. Nem is ertem, mi a francert jottem ossze vele, talan a magany miatt..Eletem legnagyobb hibaja volt, mert beleszerettem.

Fel eve vagyunk egyutt kisebb-nagyobb veszekedesekkel, a kapcsolat legelejen fuzgelt egy masik lanyt a neten, amit 2 honappal ezelott tudtam meg. Szakitottam, vegig bogott, hogy soha tobbet nem csinal ilyet es ott meg nem volt biztos az erzeseiben. Megbocsatottam, de nem felejtettem.

10 evig fuvezett par honap megszakitassal, fel ev kokain de azt magatol hagyta abba, 4 ev kellett hozza de akkor meg nem ismertem.

Egyszer annyira televolt (alkohol+drog) hogy lehanyta a labamat.. na ott allitottam dontes ele. En vagy a drog.

2 honapig tiszta vot, kb 1 hete beszivva jott hozzam. Szakitottunk, haza is kuldtem de masnap hivogatott, hogy ez egy kicsuszas volt de nem fordul tobbe elo, beszeljuk mar meg a dolgot..

Egyre tobbet jarkal el a haverjaival ami abszolute nem zavar, de mindig meseli, hogy a haverjai p*ncinak hivjak mert en dontottem a droggal kapcsolatban es feloras beszedet tud tartani, hogy a fu nem is olyan rossz es nem minden nap csinalna de a vegen csak annyit valaszolok, hogy ez az o elete, az o dontese, en vagy a drog. Felhaborodik rogton, hogy o mar 24 eves es tudja mi a jo neki, egoistanak hiv, hogy csak magamra gondolok. Fogalmam sincs mit tegyek, semmi kedvem olyan allapotban latni vagy akarcsak tudni rola, hogy keptelen enelkul elni. A szulei imadnak, mert 'jo hatassal vagyok ra', a nagyszulei is nagyon edesek es befogadtak a csaladba, mert a parom meg soha nem volt ennyire 'celtudatos'. Ha-ha.

Szakitani nem nagyon szeretnek mert tenyleg hozzam nott, de nem akarok szabalyokat allitani neki, amit o meg kihasznal es elkezdene a sör+fu kombot. Ti mit tennetek? A fu tenyleg nem olyan rossz?


2014. szept. 4. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fű hátrányai dologra ugyanennyit oda lehet tenni a fű előnyeiből a mérlegre. Nem sok igazán független kutatást történt még a témában. Idegmérget meg lehet kapni a boltban, csak sörnek, bornak, égetett szesznek hívják.
2014. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
O is az elonyeit hajtogatja, de egy ember ne fuggjon mar ilyen sz*rsagoktol. Ez undorito. Keptelen nevetni egy szer nelkul, a penze felet a drogokba fekteti es 20 evvel elobb meghal. Mire jo ez?
2014. szept. 4. 14:57
 13/14 anonim ***** válasza:

És a szerelem? Ha rossz emberbe szeretsz bele akkor téged is ugyanígy megnyomorít.



Te sem vagy különb, csak neked más a drogod :P

2014. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Felfogas kerdese. :D Jobb lelkiallapotban leszek, ha azert szakitok mert drogozik, mintsem azert, mert megcsalt! :D
2014. szept. 4. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!