Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy nem engem hívott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem engem hívott meg?

Figyelt kérdés
Ugye van ez az irodalmi baromság a Fb-on. A barátomat tegnap kihívták és a meghívottai között volt a 2 haverja, egy rokoncsaj, meg egy másik lány.... meglepődtem, hogy nem én vagyok ott, és nem én voltam az, aki eszébe jut, a barátnője... ez nektek is rosszul esne, vagy rá se rántsak?

2014. szept. 5. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még örülnék is ha nem hívnának ki ilyen badarságokra. De folyton kapom az "kihívásokat" és nagyon zavaró ( nem csinálom meg őket )
2014. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem megkért a barátom, hogy ne hívjam ki, mert utálja ezeket és úgyse csinálja meg. Végül én sem csináltam meg, mert én is utálom. Úgyhogy örülj neki, hogy nem hívott ki :D

Amúgy meg ne akadj fent ezen, marhaság.

2014. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért csodálkoznék, ugyanis 10 embert kell kihívni, márpedig én nem szivesen járok olyannal aki nem tud 10-ig számolni.
2014. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokan nem tízet hívtak ki, ahogy láttam :D
2014. szept. 5. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég sokan nem tudnak 10-ig számolni. :)
2014. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire nem hívtak ki, én csak a kedvenc versed megadására való kihívást ismerem a facebookon, de azt nem tartom baromságnak, sőt, nagyon helyeslem. Sok szép új verset ismertem meg így. De lehet, hogy nálatok valami másra hívják ki az embert. Az lehet, hogy baromság, nem tudom, de ha baromságnak tartanád esetleg a verses kihívást is, akkor jobb, ha neked nem szóltak.
2014. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!