Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha a párotok megkérne rá, hogy ne öltözködjetek szexisen/kihívóan, főleg amikor nem vele vagytok, ti felháborodnátok?

Figyelt kérdés

Nem veszekedve kérne meg rá, csak szépen. És megmondaná, hogy rosszul esik neki.

És lehet olyan cuccokat is kihívónak tart, amikről ti azt gondoltátok nem az.


Tegyük fel, nagyon rendesen viselkedik veletek általában véve is. Csak erre megkérne.


2014. szept. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
A hosszú szoknyák nekem tetszettek. A forró nacik viszont nem
2014. szept. 5. 13:52
 12/48 anonim ***** válasza:
és a hosszú szoknya mióta kihívó? vagy most mi van?
2014. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Mondom a hosszú szoknya nem kihívó
2014. szept. 5. 13:58
 14/48 anonim ***** válasza:
95%

és kit érdekel neked mi tetszik?? Nyáron csakis forrónaciban járok, mert az tetszik , az áll jól. Utálom a hosszú szoknyákat mert egyrészt meg lehet bennük dögleni, csúnyák, kényelmetlenek és nekem nem állnak jól.


Én nyáron pic-sagatyát veszek, valami feszülős hosszútoppal és kinevetném a pasimat, ha arra kérne ne öltözzek így. Nincs is más fajta ruhám nyárra. Hát ne fárasszuk már egymást.

2014. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

És ha a pasitoknak ez már annyira rosszul esne, hogy szakítana?

Egy normális, rendes, sportos, művelt pasi nem ér annyit, hogy visszafogjatok magatokból?


A pasik számára nem megengedettek olyan szintű ruhadarabok, mint a nőknek. Pl pasik nem járhatnak alsónadrág hosszúságú gatyákban, vagy kis semmit sem takaró trikókban. A pasik után nem csorgatják a nyálukat a nők. Mindez megfordítva a nemeket már nem igaz.


Hol van itt az egyenjogúság?

2014. szept. 5. 14:05
 16/48 anonim ***** válasza:
Háát, most nagyon megfogtad a dolog lényegét! :D Mi bajod van, szégyenled, hogy jó nőd van? Mi esik rosszul, hogy csinos, és kívánatos? S hogy ezt mások is észreveszik?
2014. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem öltözöm kihívóan, akkor sem öltözködtem máshogy, amikor megismerkedtünk, nem fogok csadorban járni vagy csövesnek öltözni, mert elkezdett féltékenykedni. Ha elhagy csak azért, mert nem ő dönti el, mit vehetek fel, nyugodtan menjen, keressen egy kirakatbabát, és öltöztesse úgy, ahogy akarja. És nagyon is felháborodnék, ha gyakorlatilag ler*bancozna. Én sem zsarolnám, hogy növesszen szakállat, mert hirtelen zavar, hogy más nők látják az arcát.
2014. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Az esik rosszul, hogyha úgy öltözik, viselkedik, hogy megkívántassa magát más pasikkal.


Hogyha én ezt szóvá teszem, akkor én vagyok a szemét és azzal vádol hogy azt akarom hogy zsákban járjon mint az arab nők stb.


Szerintem fel lehet öltözni normálisan, divatosan és stílusosan is, úgy hogy ne legyen kihívó, nyáron is meg minden évszakban.


És ami a legjobban zavar az az, hogy ha én ezt, mint pasi, közlöm vele, akkor ugyanúgy mehet minden tovább. Figyelmen kívül van hagyva, hogy nekem ez rossz és kellemetlen. Mert ő nő és neki jogai vannak.


De akkor mi lenne, ha egy ilyen sértett pasi, elkezdene lenge képeket feltenni magáról a netre? Tegyük fel sportos alkattal? Vagy elkezdene forgolódni az utcán más nők után, akik kihívóan öltöznek?

Na ugye, hogy akkor már a pasi a rohadt szemét!

2014. szept. 5. 14:19
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt szakítana akkor menjen isten hírével. Ha neki többet ér nálam, a kapcsolatunknál az, hogy ne nézzenek meg engem annyira (merthogy télikabátban is megnéznek) az utcán, akkor az ilyen pasitól jobb megszabadulni.


És akkor strandra se jársz a csajoddal, mert húúú látják a ciciét ??


És méghogy a pasikat nem nézik meg, meg ők nem öltözhetnek úgy. Hát hagyjál már :D Olyan férfiakat láttam a Balatonon, akiknek konkrétan a mellbimbójuk kint volt annyira semmilyen atléta volt rajtuk...

2014. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy elkezdene forgolódni az utcán más nők után, akik kihívóan öltöznek? "


Öhm... A csajod forgolódik más pasik után az utcán? Nem? Akkor most kvára ne térjünk már el a tárgytól mert ez már tök más dolog!


Méghogy a pasiknak nem megengedett. Megengedett csak náluk nem divat.Ugyanúgy , ahogy a nőknek is megengedett, hogy lefeküdjenek fűvel fával, csakhogy ők ettől "büdösriba.cok" lesznek még a pasik nagy császárok.

Naugye...hol itt az egyenjogúság. Ti megfektethettek bárkit de nem járhattok pic.sagatyában. Derossz nektek....

2014. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!