Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha a párotok megkérne rá, hogy ne öltözködjetek szexisen/kihívóan, főleg amikor nem vele vagytok, ti felháborodnátok?

Figyelt kérdés

Nem veszekedve kérne meg rá, csak szépen. És megmondaná, hogy rosszul esik neki.

És lehet olyan cuccokat is kihívónak tart, amikről ti azt gondoltátok nem az.


Tegyük fel, nagyon rendesen viselkedik veletek általában véve is. Csak erre megkérne.


2014. szept. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Bemennék utánad a vécére és végig bámulnálak, miközben elvégzed a dolgodat. Talán kamerát is viszek és felveszlek a YouTube-ra. Ha kifogásod van ellene, az csak azért lehet, mert nekem akarsz ártani a vécén ülve. Különben miért lenne szükséged privát szférára?
2014. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

"Szerintem igenis kelletés. Mivel megpróbál a férfiak ösztönlényére hatni. Burkoltan olyan reakciókat akar kiváltani a férfiból, amiket az alapjáraton nem tenne meg. "


FOGD MÁR FEL TE KIS KORCS, HOGY NEM MINDEN A FÉRFIAK KÖRÜL FOROG!!! NEM azért öltözünk ki, hogy a FÉRFIAKNAK tetsszünk! Nem azért parfümözzük magunkat, nem azért diétázunk, nem azért járunk fodrágszhoz, nem azért tanulunk! BA-SZKI mi is emberek vagyunk , miért gondolod hogy MINDENT ÉS MINDENT CSAKIS a férfiakért csinálunk !!! NEM! Azért öltözük szexisen, mert belenézek a tükörbe és látom, hogy ez jó! Igy nézek ki jól,igy érzem jól magam. Kur-vára nem a férfiak miatt! BASZ-ÓDJ MEG! Himsoviniszta paraszt.

2014. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk hogy vagy olyan pasit találnak, aki egy erőszakos, szexista állat."

Érdekes módon a legtöbb egészséges lelkületű hímnemű ember a környezetemben ÖRÜL, ha jó nővel mutatkozhat (teljesen mindegy, hogy milyen kapcsolatban állnak). Ellenben az erőszakos, szexista állatok gyakran elvárják, hogy az "oldalbordájuk" ne öltözködjön "kihívóan."


"Szerintem igenis kelletés. Mivel megpróbál a férfiak ösztönlényére hatni. Burkoltan olyan reakciókat akar kiváltani a férfiból, amiket az alapjáraton nem tenne meg."

Gondolom te is azok közé az iq-betyárok közé tartozol, akik szerint egy nő megérdemli, ha megerőszakolják, csak mert szerinted kihívóan nézett ki?



Amúgy ideje lenne már felfogni, hogy a nők (legalább is túlnyomó többségük), nem azért öltözik "kihívóan," mert élvezi, hogy mindenféle pasasok csorgatják utánuk a nyálukat, hanem mert ÍGY ÉRZIK JÓL MAGUKAT.


"Ha egy férfi öltözködik furcsán, színesen vagy jár nagyon rövid nadrágba és belekötnek az utcán vagy megalázzák mások, összesúgnak a háta mögött, az szerintetek godnolom normális :)"

Nem Kérdező, másokat basztatni azért, mert elütnek az átlagtól még mindig nem oké.

2014. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Király! Legalább felhúztam néhány betokosodott ember agyát :D
2014. szept. 5. 17:21
 45/48 anonim ***** válasza:
Ja-ja! Én is ezt mondanám! :)
2014. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Ajánlanám figyelmetekbe ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Olvassátok el a kérdező hozzászólását :D

2014. szept. 5. 17:57
 47/48 anonim ***** válasza:
Mivel én nagyon ritkán oltozkodok kihívóan, ezért persze megtenném érte
2014. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Nem,hogy örülnél neki,hogy ilyen a nőd,öregem tedd össze a két kezed,a te hibád,hogy önértékelési zavaros vagy és nincsen önbizalmad.

Ezt nem bántásból írom.

Figyelj egy mondás:,,Ha otthon megkapja a beluga kaviárt,akkor nem fog elmenni a szomszédba érte".


Nem,hogy örülnél neki,te tudod mit szakíts vele és én átveszem a lányt,mert én meg ezt várom el minnél ribisebben öltözködjön igenis hangsúlyozza ki nőiességét,minnél rövidebb szoknyával,meg ruhákkal.

Én büszke lennék rá.

2014. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!