Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítsam le/közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le/közeledjek hozzá? Részletek lent

Figyelt kérdés
Én 10.es vagyok, a srác 11.es...és szinte állandóan a haverjaival van és egyik haverom sincs jóba a sráccal sem a srác haverjaival.
2010. jan. 17. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel msn-en. Bajod nem lesz tőle...

Beszéltek msn-en párszor, utánna már a suliban is menni fog.

2010. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

hello. mi a neved?


kurv@ nehéz..

2010. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is pontról pontra ugyanez van:):D;)

Mosolyogj rá sokat:)

2010. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz srác vok, de nálam is volt hasonló eset és pont volt az egyik legjobb barátomnál "házibuli" és odamentem a csajszihoz és mondtam neki, hogy szeretnék vele megismerkedni, egyik barátomnál lesz buli, mit szólna ha eljönne velem.

El is jött...

Végül semmi komoly nem lett belőle. Csók meg az ilyen kamaszos baromságok :P

De jól éreztem magam :D

2010. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!