Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A barátom egy hónapja szakított velem mert veszekedtünk,de azóta is tök jól elvagyunk.Sokan észre se veszik rajtunk h nem járunk,annyi h nem nyúlunk egymáshoz.Akkor úgy voltunk el h később kibékülünk,mert a barátom se akart igazán szakítani mert tényleg nagyon szeretett,csak unta a vitákat.Mondtam neki h nem fogok hisztizni csak béküljünk már ki,de azt mondta h egyenlőre nem akar,neki idő kell h átgondoljon mindent és h nem igazán tudja már elhinni h meg tudok változni mert többször mondtam már.Azóta egyszer már összevesztünk ami miatt megint megharagudott rám:SDe mostmár volt időm átgondolni mindent és tényleg megváltoztam és tudom h ha ezt ő is tudná akkor kibékülnénk mert látom rajta h szeret.Bár ha próbálok közeledni akkor olyan furán viselkedik,inkább elkerül olyankor amikor mondom neki h szeretem,viszont amikor más pasiról beszélek féltékeny lesz és mindig mondja h neki nem kell más meg h neki rosszul esne h ha mással látna de ez benne van a pakliban hiszen szép lány vagyok és bármikor találok mást.Az ismerőseink viccelődnek azzal h mennyire féltékenyek vagyunk egymásra,de ennek ellenére se tudja h mit akar...még most se egy hónap eltelte után se,bár lehet h az nem tesz jót h minden nap látjuk egymás.Én szeretném visszakapni,bármit megtennék érte,de ismerem,nagyon makacs...ha azt mondja még nem akkor még nem.De hogyan tudnám felgyorsítani ezt a folyamatot??
2010. márc. 12. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Játsz az ő játékszabájaival ha már minden áron játszani akarsz. Előre szólok, hogy megszivod ezzel a faszival, és sirás lesz a vége. De tudod mit? Csináld. Tedd féltékennyé, flörtölj, randizz más pasikkal, aztán észbekap...
2010. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért szívom meg vele?
2010. márc. 12. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! szerintem lassu víz partot mos.ne légy rámenős ha sikerűlt változtani tényleg a hibáidon ugyis észreveszi,ne akarj vele talizni elégedj meg azzal amikor ő akar veled lenni. ez felfog neki tünni és észreveszi ,hogy hoppá ez tényleg megváltozott de ari lett. lépek. hiddel ez így lesz. ha kb hónapok múlva is marad ez patt helyzet akkor kicsilány lépj tovább mert már nem fogja ujra kezdeni akkor sem ha annyira jól kijöttök.
2010. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csináld úgy mintha téged már nem nagyon érdekelne,és utána majd mondani fogja hogy na ez a lány már nem szeret,nem is fut utánam stb.És utána észbekap,és keresi a társaságodat,meg ilyenek:D

Velem is ez tőrtént és bevált;)

2010. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem is :) legyél kicsit közönyösebb, ne mondd neki mindig h szereted, és csak akkor találkozz vele ha ő kezdeményezi. :)
2010. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat...megpróbálom betartani:)
2010. márc. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!