Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a külső? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a külső? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Általában ha szerelmes leszek akkor én először a külsőbe "szeretek bele" és utána ahogy megismerem jobban az adott embert úgy szeretek bele egyre jobban. De volt már arra is példa, hogy valakihez először nem vonzódtam, nem tetszett aztán jobban megismertem és megtetszett, de még is hamar elmúlt. Baj az ha nekem fontos a külső? Egyes emberek szerint ez nem helyes dolog. Ti hogyan vagytok ezzel? Előre is köszi!
2014. szept. 5. 15:28
1 2
 11/12 kolosszus22 ***** válasza:
Hogyne lenne fontos, a külső fogja meg az embert, én sem tudnék boldogan együtt lenni egy olyan nővel aki nem jön be igazán külsőre, bármilyen jó fej is. A kémia nem hülyeség, sőt, az arcvonások, genetika sem mindegy a párválasztásnál. Általában azokat az embereket tartjuk vonzónak, akiknek hasonló arcvonásai vannak, mint a miénk. Ezt kb. egy éve hallottam és azóta érdekességképpen megfigyeltem az ismerősöket vagy a fotóikat és tényleg a legtöbb párnál így van, hasonló orr, fejforma, arcvonások, csontozat.
2014. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért tartunk ott hogy ezerből 950 pasi nem kap nőt. Még szerencse hogy olyan nagy a választék.
2014. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!