Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Friend zone-nak csak a külső az oka, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 05:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mindenképp
2014. aug. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Barát területnek csak a külső az oka, nem?
2014. aug. 1. 06:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Ugyan megkerestem a gugliban, hogy mit is értenek ezen a szép kifejezésen, de kifejthetnéd pontosan, hogy mit is kérdezel...

Lehet nem sokan vannak most itt fent akik élből vágják, mit jelent ez.

Ha arra gondolsz, hogy egy lány csak barátnak sorol be, akkor annak nem feltétlen csak a külső az oka!

2014. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem, nem csak a külső az oka. Ha töketlenkedsz, vagy a személyiségeddel van baj, akkor is bele eshetsz a friendzone-ba.
2014. aug. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Friend zone=barát zóna. A zóna szó sem elég magyaros?

Azt értem ez alatt, amikor valaki, hiába közeledsz felé kapcsolat reményében, azt mondja, csak barátként tekint rád. Vagy észre se vesz, mint potenciális partner. (A partner sem magyar szó, ezer bocsánat...)

Szerintem ennek az esetek 90%-ában az az oka, hogy külsőleg nem felel meg az illető.

Arra voltam kíváncsi, hogy ez mennyire van így szerintetek.

2014. aug. 1. 07:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Úristen, #7-es, végre egy normális válasz! :)
2014. aug. 1. 07:02
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem...

Nálam legritkább eset az, hogy a barátom a külseje miatt a barátom.

Azrt az, mert nincs meg a kémia, amúgy jó pasi, de vele úgy érzem magam, mintha egy nővel volnék..képletesen értve, mert semmi nőiies nincs benne.. Talán a jobb szó, mintha a testvérem lenne, bár sosem volt annyira jó kapcsolatom vele, hogy ehhez hasonlítsam, azért hasonlítottam a saját nemembez valő kapcsolatomhoz.


Tehát legkevésbé a külső az oka..

Ha a külső, és más is, akkor még abba a h

Zónába sem kerül be.. Marad imerős, vagy ismerős ismmerőse..ennyi

2014. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a külső, hanem a stílus és a viselkedés a baj. De igen, nagyo n valószínű az is hogy a külső.

De ha a külső nem annyira taszító a másik számára, és jobban megismer, lehet esély kikerülni a barátok zónájából :)


A friend zone-al meg az a baj, hogy te érted mire gondolsz, én viszont csak a szavak értelmét tudom, magát a kifejezést, hogy ti mit értetek alatta, csak rákeresés után tudtam meg :) ha úgy kérdezted volna meg, hogy:

"Ha egy lány/fiú csak a friend zone-ba sorol.... ?"

Akkor előbb lesett volna mit kérdezel. :)

2014. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nem kimondottan a külső, mondanám hogy az összhang, persze manapsg sok az olyan hogy "filléres nők milliós igények" namost, ha a rendeseket nézzük, ott az összhang a fontos, legyél ápolt, a külsődhöz képest arányos, minden tekintetben "vállalható" éshát, emberileg is legyél normális. Annyi a lényeg hogy ne a 2 véglet legyen a felhozatal...ne legyél a tesztoszteron túltengéses agresszív vadbarom, de ne is legyél az "ülj le, vigyázok rád".
2014. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Éljünk egy másik közkeletű angol kifejezéssel:

- shit teszt.


Ennek nézz utána, sokszor ez az oka! Elég pár megnyilvánulás, és máris maradsz az "aranyos vagy, csak barát" zónába. Ergo nem csak külső, hanem megnyilvánulás, stílus és kisugárzásfüggő.

2014. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!