Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végem:S Megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végem:S Megismerkedtem egy lánnyal, nincs barátja és elkezdtünk beszélgetni msn-n. Barát vagy Szerelem?

Figyelt kérdés
Elmúlt 3-4 hétbe találkoztunk is, nem lakunk közel egymáshoz sokszor ő jön ki hozzám és eggyüt vagyunk beszélgetünk mindenról szinte ami neki is titok nekem is. De smár nem volt csak puszi de abbol sok. Azt mondja jól érzi magát velem, egy közösségi oldalon a képe alatt irogatunk egymásnak úgyanúgy mint a szerelmesek. De sokszor elmondja nekem hogy kellene neki már egy pasi. Neki nem esik le hogy én többet akarok vagy direkt húzza az agyam?Csak nyártól tud rendessen eljárni,mert nemmondja meg miért sokat kell otthon ülnie. Szerintetek csak jáccik vele,húzza az agyam,vagy tesztel?
2010. jan. 17. 23:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
smárold le valamelyik búcsúpuszi helyett:) és majd írd be ide légyszi hogyan alakultak a dolgok
2010. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Fúú köszi szépen hogy segitettek..de ha ezek után mégis barátkozni akar mikor én beleestem teljessen akkor megkattanok:S
2010. jan. 17. 23:49
 13/35 A kérdező kommentje:
Puszit már adott:) Ugy engedtem csak multkor haza hogy 10puszi a jobb arcomra 10 a balra abbol már 1honapra előre megkaptam az adagom:)
2010. jan. 18. 00:00
 14/35 anonim ***** válasza:
nos megcsinálta te meg nem smároltad le?szegény csaj :D majd te is belejössz...
2010. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom,hogy csak barátkozni akarjon. :) A csók pedig sokkal közelebb fog hozni benneteket,majd meglátod. ;) Legyél bátor,mert a végtelenségig nem fog várni! 25/L
2010. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Amikor azt mondja legközelebb hoyg "kellene már nekem egy pasi" akkor mond azt hogy tényleg, nekem is kellene egy nőci és azt szeretnéma legjobban ha te lennél az..


És már fel is húztad a gyürüt az ujjára, jöhet a csók...

2010. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nem kell tulbonyolitani hulye sablonszovegekkel szerintem. Amikor egyutt vagytok legkozelebb, smarold le. Csak ugy finoman. Remelem, azt tudod, hogy kell :D


RJ 19/F

2010. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
azért jol jön egy kis sablon mi alapján indulj neki régebben nekem is jol jött volna de azota maximumra fejlesztettem a modszereim xD
2010. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
A lánytól megkérdezte a barátom a csajt hogy mien téren szeretett meg engem?a lány azt irta áá nem ugy csak megszerettem de amugy nagyon.erre irta a barátom neki hogy sztem meg szerelmes vagy:P a lány azt irta vissza hogy Szerinted:D A Barátom elött akarja vmiér titkolni,vagy télleg nem ugy szeret csak ugy mint barátot?
2010. jan. 19. 23:56
 20/35 anonim ***** válasza:
istenem ne bénázz már.. smárold le vagy örökre elveszíted és bánni fogod
2010. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!