Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végem:S Megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végem:S Megismerkedtem egy lánnyal, nincs barátja és elkezdtünk beszélgetni msn-n. Barát vagy Szerelem?

Figyelt kérdés
Elmúlt 3-4 hétbe találkoztunk is, nem lakunk közel egymáshoz sokszor ő jön ki hozzám és eggyüt vagyunk beszélgetünk mindenról szinte ami neki is titok nekem is. De smár nem volt csak puszi de abbol sok. Azt mondja jól érzi magát velem, egy közösségi oldalon a képe alatt irogatunk egymásnak úgyanúgy mint a szerelmesek. De sokszor elmondja nekem hogy kellene neki már egy pasi. Neki nem esik le hogy én többet akarok vagy direkt húzza az agyam?Csak nyártól tud rendessen eljárni,mert nemmondja meg miért sokat kell otthon ülnie. Szerintetek csak jáccik vele,húzza az agyam,vagy tesztel?
2010. jan. 17. 23:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
czupp
2010. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Jó csak mondom..nem engedik el őt mindennap a kérdés kiirása óta nem is találkoztam vele,csak msn-n beszélünk.De holnap meglessz ;)
2010. jan. 20. 22:27
 23/35 anonim ***** válasza:
hajrá:]
2010. jan. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
no?
2010. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Alakulgat:) Kösz mindenkinek a segitséget... probáltam már többször is megcsókolni mikor összevoltunk ölelkezve puszilgattuk egymást de mindig ugy forditja a fejét hogy az arcára adjam a puszit szerintem még várni akar van egy olyan érzésem ezzel..nem?ti hogy gondoljátok?
2010. jan. 28. 01:33
 26/35 anonim ***** válasza:

úgy tűnik, igen

de nem baj, jó munkához idő kell :)


hány évesek vagytok?

2010. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ő is 17 én is,neki is 1 kapcsolata volt elöttem nekem is:)
2010. jan. 28. 22:10
 28/35 A kérdező kommentje:
Ma megvolt az első csók!!:) Én kezdtem de mintha csak egy rövid puszi lett volna abbahagytam utána sétáltunk egy kicsit össze ölelkeztünk közeledtem a szájához ő kapot le:D de ő is csak kis ideg:D meg nyalogatta a füleimet...merevedésem is lett:D mikor kérdeztem hogy ez mivolt mondta hogy csak huzott? mondom engem ne huzzon adjon mégeggyet aztán utana 2-3 rövidebb csók jött aztán elváltunk:) de egész végig vidám volt a hangulat ez mit jelenthez?:D ennél a lánynál én már semmit sem tudok:)
2010. jan. 29. 17:42
 29/35 anonim ***** válasza:
gratula, igy tovább :]
2010. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
:S Beszéltem vele ms-n nemtudja ez miért volt nem akar több csókot de taálkozni akar velem legyünk csak barátok...na nekem soha az életbe nem kell szerelem:S hihetetlen... igy két hónap után:S
2010. jan. 29. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!