Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a veszekedésről, kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk, külön élünk.


Én mostanában elég elfoglalt vagyok. Egész nyáron dolgoztam, kötelező szakmai gyakorlaton voltam, még félév elején is eltart. Elég nehéz a sulim és sokat vagyok elfoglalt. Mellette rendszeresen sportolok is.


A barátnőm egy sztem kevésbé nehéz szakra jár és nagyon szeret kirándulni. Hozzám képest elég sok a szabadideje. A sport, amivel én foglalkozom, őt egyáltalán nem köti le. Kb utálja és rendszeresen felemlegeti, hogy a sport miatt nem érek rá vele lenni.


A napokban elment egy másik fiúval, akivel baráti a kapcsolatuk, egy teljes napra. Elutazott a fiú városába és eltöltöttek egy napot kettesben. A barátnőm azzal magyarázta a dolgot, hogy én eddig az együtt töltött idő alatt nem vittem el kirándulni sehova.

(Ez a fiú régebb, kb nyomult rá. Tudtommal nem volt köztük semmi, csak a fiú próbálkozott. Aztán barátok maradtak. És voltak megjegyzések, utalások is régebb, mintha féltékennyé akart volna vele tenni a bnőm. Elvileg csak barátok, de nem hinném, hogy a fiúnak tiszták lennének a szándékai.)


Az, hogy nem tudtam elvinni kirándulni, nem teljesen van így. Nagyon sok időt töltöttünk együtt szerintem. Igaz, gyakran nem értem rá napokig. Ilyenkor ő mindig megharagudott rám, volt hogy szakított. De amikor szüksége volt valamire, vagy segíthettem neki valamiben, akkor nem mondtam, hogy nem érek rá. (Szerintem elég sokat tettem érte) Azért nem voltunk együtt kirándulni, mert az eddigi idő alatt vagy nekem kellett nagyon sokat tanulnom/házit csinálnom, vagy neki, vagy éppen hazautazott, vagy éppen nem voltunk együtt mert szakított velem. És voltak közös programjaink, csak olyankor mást csináltunk.


Viszont ez a dolog nekem nagyon betett. Elment azzal a fiúval, úgy hogy tudta hogy az egész engem nagyon bánt. Ráadásul olyan körülmények között, hogy előtte épp összevesztünk. Utána meg töltötték fel a kiránduláson készült képeiket fbra. Én soha nem tettem volna ilyet, hogy elmenjek egy másik lánnyal egy teljes napra kettesben.


Ezután nem tudom már mit gondoljak róla. Azon vagyok leginkább ledöbbenve, hogy miért: Mert szerinte nem vittem el kirándulni vele.


Megmondtam neki, hogy ha most ezt csinálja, akkor szerintem a házasság alatt is lelépne valaki mással, hogyha napokig nem érek rá, mert dolgozom. Erre meg nagyon összevesztünk és most még ő van megsértődve rám. Szerinte leqrvázom meg qrvaként kezelem. Pedig ilyet nem is mondtam és nem is utaltam rá. Továbbá szerinte beteges a féltékenységem.


Szeretnék véleményt kérni, hogy most valóban én nem vagyok normális, hogy nehezményezem, hogy az ún. bnőm eltölt kettesben egy másik fiúval egy teljes napot, mert én nem érek rá. Miközben ő utazik el állandóan haza, amikor lehetne valami közös programunk. És ő szakított már velem rengetegszer.


2014. szept. 5. 22:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőtöknek igaza van, egyszerűen nem illetek össze. Mondok egy példát. Párommal tök jól elvagyunk, mindketten sokat dolgozunk, és fontos számunka a napi szintű sport: neki a koditerem nekem az aerobic (megjegyzem: ülő munkánál ez egyáltalán nem bűn...), este 8-után találkozunk általában otthon (ok, az én munkaidőm rugalmas, sokszor otthon dolgozok, mire megjön). Az együtt töltött idő olyan, hogy mindenkinek kielégíti az igényét, senki se érzi úgy, hogy felad bármit is a kapcsolatért vagy éppen hiányoljon valamit az életéből, amit szeretne csinálni. Mert mindketten hasonlóan gondolkodunk és a beosztásunk is ugyanaz. Az előző kapcsolatunkban egyikőnk sem érezte jól magát: a páromnak be volt osztva az ideje, megszabta az exe, hogy heti max kétszer maradhat ki munka után, azt ossza be, egyébként tipli volt haza , mert ő kb 5-kor végzett és utána unatkozott. Nem volt semmi hobbija, nem főzőcskézett, a házimunkából egy fél centivel sem vett ki többet mint a másik, és azt is egyszerre, együtt kellett csinálni. Ő semmivel sem kötötte le magát egyedül. Az én exem is hasonló volt, teljesen más beállítottságúak voltunk, olyan dolgokat várt volna tőlem, amihez nekem nem volt kedvem azon az áron, hogy feladjam, amit egyébként szeretek. Nem működött. Mi meg nagyon jól elvagyunk, még veszekedni sem nagyon szoktunk, mert nincs min.

Keress inkább Te is olyat, akivel passzol az életstílusotok,meg az életfelfogásotok, mert anélkül nem megy.

2014. szept. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%

Mind a kettőtöknek igaza van.

Neked nem annyira fontosa barátnőd, hogy időt szánj rá, elvagy nélküle. Ha nagyon szerelmes lennél, ki semm bírnád így, megoldanád, hogy többet találkozzatok. De ha nem, hát nem, szíved joga így dönteni.

A barátnőd több figyelmet vár el, teljesen jogosan. Nekem kicsit úgy tűnik, te azt várnád, ő vesse alá magát mindannak, amit és ahogyan te szeretnél. És az ő igényei nem számítanak?

Külön-külön nincs baj egyikötökkel sem, de nem vagytok egymáshoz valók. Engedd el, hogy találjon egy fiút, aki szán rá időt, akinek fontos. Egyszer fiatal, ne várakozással teljenek a legszebb évei!

2014. szept. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem nem igaz az, hogy nem szánok rá időt. Mint mondtam, sokat találkoztunk. Csak ilyenkor mindig más volt a téma, nem a kirándulás és én sem értem rá egész napra. Most nyáron pedig, amikor lett volna 1-1 lehetőség rá, akkor elutazott vagy szakított velem előtte. Évközben volt, hogy 2-3 naponta is találkoztunk. Persze volt, hogy napokig nem.


Amúgy, hogy van ez a dolog, hogy nekem kell tennem érte, ha meg akarom tartani a kapcsolatot? Neki nem kell semmit tenni? Szóval én szakítsak rá időt, mondjam le a programjaimat, vagy ha nem, akkor ő elmegy egy másik fiúval?


Szerintem ha én tenném meg azt, hogy amikor elutazik haza vagy tanulnia kell pár napig egy vizsgára, én találnék egy lányt és eltöltenék vele egy napot, én lennék a legnagyobb rohadt szemét a világon.

2014. szept. 6. 09:16
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked a 2-3 naponta találkozás a gyakori, akkor ott nagy baj van.
2014. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

23:

Te még mindig nem érted.

Senki sem írta, hogy csak te tegyél érte.

A legtöbb hozzászóló véleménye, hogy egyik félnek sincs igaza, vagy mindkettőnek. És mindkettőtöknek kell változtatni, alkalmazkodni.

Az fura, hogy még soha nem értél rá egy napot a kapcsolat alatt. :)

A barátnőd meg miért utazik mindig haza szünetben? Nincs akkor hol laknia? Nem tudná fizetni esetleg?

Beszéljétek meg, találjatok valami megoldást, ami mindkettőtöknek jó.

2014. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
23 Ha neked ez így nem jön be, akkor szakíts vele, téged sem értelek annyira. Szerintem keveset találkozol vele, abból, amit leírtál az jön le, hogy régebben 2-3 naponta, most meg még annyit sem, ez nekem baromi kevés lenne és valszeg én is eleinte hisztiznék, aztán dobnálak, ez van. Mindkét félnek kell tenni a kapcsolatért, de most az a helyzet, hogy te nem biztosítasz elegendő időt a kapcsolatotokra, így ebben neked kell változtatnod.
2014. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazatok van. Megyek is, kiiratkozom a suliból, aztán keresek valami munkát. Mondjuk egy szupermarketban árufeltöltőként.


A sportolást is abbahagyom, mert belátom, semmi értelme. Végülis minek legyen jó az egészségi állapotom és legyek sportos, hogyha ez ennyi időt elvesz. És még a bnőmet sem érdekli. Ha ő nem kapcsolódik be, akkor én sem csinálom többet.


Aztán megkeresem azt az ún. barátnőmet és hódolatomat fejezem ki iránta. Elfogadom, hogy más pasikkal is találkozik, elmegy velük kirándulni. És nem zaklatom többet a beteges féltékenységemmel, hiszen felnőtt nő, azt csinál a többi pasival amit akar. És én meg minden nap találkozom vele, kísérgetem ahova csak kell, virágokkal hintem tele az útvonalát ahol járni szokott. Az árufeltöltésből keresett pénzzel pedig ajándékokat veszek neki és fizetem belőle a közös időtöltéseinket. És életem végéig hűséges szolgája leszek

2014. szept. 6. 13:47
 28/32 anonim ***** válasza:
71%
Hiába ironizálsz kérdező. Nincs nő, aki elviselné, hogy ennyire hanyagolják. Ha ennyire nem fér bele az idődbe egy barátnő, akkor inkább maradj egyedül. Nem kell erőltetni, és a más idejét rabolni. Mit vársz, üljön otthon és várjon? Mire? Te magad mondtad, hogy ha találkoztok is nagy ritkán,m nem érsz rá egész napra. Akkor ne csodálkozz, ha keres olyat, aki ráér, akinek fontos.
2014. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
Már mindenki leírta itt neked, hogy szakíts, ha nincs időd a párkapcsolatra, meéllesleg igényed sincs rá, hiszen nem szakítasz rá időt, sportolj nyugodtan, nem köteles senki párkapcsolatban élni.
2014. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted :D Nem baj. Remélem, összejön a barátnőd a másik sráccal :P :D
2014. szept. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!