Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a veszekedésről, kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk, külön élünk.


Én mostanában elég elfoglalt vagyok. Egész nyáron dolgoztam, kötelező szakmai gyakorlaton voltam, még félév elején is eltart. Elég nehéz a sulim és sokat vagyok elfoglalt. Mellette rendszeresen sportolok is.


A barátnőm egy sztem kevésbé nehéz szakra jár és nagyon szeret kirándulni. Hozzám képest elég sok a szabadideje. A sport, amivel én foglalkozom, őt egyáltalán nem köti le. Kb utálja és rendszeresen felemlegeti, hogy a sport miatt nem érek rá vele lenni.


A napokban elment egy másik fiúval, akivel baráti a kapcsolatuk, egy teljes napra. Elutazott a fiú városába és eltöltöttek egy napot kettesben. A barátnőm azzal magyarázta a dolgot, hogy én eddig az együtt töltött idő alatt nem vittem el kirándulni sehova.

(Ez a fiú régebb, kb nyomult rá. Tudtommal nem volt köztük semmi, csak a fiú próbálkozott. Aztán barátok maradtak. És voltak megjegyzések, utalások is régebb, mintha féltékennyé akart volna vele tenni a bnőm. Elvileg csak barátok, de nem hinném, hogy a fiúnak tiszták lennének a szándékai.)


Az, hogy nem tudtam elvinni kirándulni, nem teljesen van így. Nagyon sok időt töltöttünk együtt szerintem. Igaz, gyakran nem értem rá napokig. Ilyenkor ő mindig megharagudott rám, volt hogy szakított. De amikor szüksége volt valamire, vagy segíthettem neki valamiben, akkor nem mondtam, hogy nem érek rá. (Szerintem elég sokat tettem érte) Azért nem voltunk együtt kirándulni, mert az eddigi idő alatt vagy nekem kellett nagyon sokat tanulnom/házit csinálnom, vagy neki, vagy éppen hazautazott, vagy éppen nem voltunk együtt mert szakított velem. És voltak közös programjaink, csak olyankor mást csináltunk.


Viszont ez a dolog nekem nagyon betett. Elment azzal a fiúval, úgy hogy tudta hogy az egész engem nagyon bánt. Ráadásul olyan körülmények között, hogy előtte épp összevesztünk. Utána meg töltötték fel a kiránduláson készült képeiket fbra. Én soha nem tettem volna ilyet, hogy elmenjek egy másik lánnyal egy teljes napra kettesben.


Ezután nem tudom már mit gondoljak róla. Azon vagyok leginkább ledöbbenve, hogy miért: Mert szerinte nem vittem el kirándulni vele.


Megmondtam neki, hogy ha most ezt csinálja, akkor szerintem a házasság alatt is lelépne valaki mással, hogyha napokig nem érek rá, mert dolgozom. Erre meg nagyon összevesztünk és most még ő van megsértődve rám. Szerinte leqrvázom meg qrvaként kezelem. Pedig ilyet nem is mondtam és nem is utaltam rá. Továbbá szerinte beteges a féltékenységem.


Szeretnék véleményt kérni, hogy most valóban én nem vagyok normális, hogy nehezményezem, hogy az ún. bnőm eltölt kettesben egy másik fiúval egy teljes napot, mert én nem érek rá. Miközben ő utazik el állandóan haza, amikor lehetne valami közös programunk. És ő szakított már velem rengetegszer.


2014. szept. 5. 22:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mindenki tud időt szánna arra, aki fontos neki....

Ezek szerint a barátnőd nem ide tartozik.


Írod, hogy ennyire, meg annyira elfoglalt vagy, csak a rendszeres sportra jut időd. Emellett az is írod, hogy volt rá példa, hogy napokig nem találkoztatok.


Most komolyan?

Minek neked párkapcsolat, ha nincs rá időd?

2014. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kérdező ne foglalkozz az itteni hozzászólásokkal. Valami furcsa népeket fújt ide a szél, fordítva látják a világot és agyament érvelésekkel próbálnak operálni.


Csak a tények:


1. A hobbit illik tiszteletben tartani, sport, origami, mindegy. Van akinek a sport életének fontos része és nem arra való, hogy a sörhasat pár mm-el szűkítse heti fél órában.


2. A tanulás is fontos, és mivel a barátnőd egyetemista így ezt ő is megértheti.


3. Ha a barátnődnek problémája van, és elmegy egy másik fiúval flörtölni az csak az ő szegénységi bizonyítványa. Ha nem tetszik neki a dolog akkor lehet keresni egy olyan embert aki többe tud vele lenni.


4. az írásból kiderül a barátnőnek is megvannak a fix programjai családlátogatás címén amiket ő úgy szint nem kíván csorbítani a kapcsolat kedvéért.


Tehát szummázva ne aggódj kérdező, nincs a felfogásoddal semmi baj, én csak azt tudom mondani, hogy mond meg a barátnődnek kerek perec, hogy neked most ennyi időd van - bár én nem gondolom, hogy ez olyan irdatlan kevés lenne, rengeteg távkapcsolat is működik úgy, hogy a felek csak hétvégente találkoznak és itt mintha ez azért sűrűbb lenne -, ha neki nem felel meg mondja meg, és akkor az útjaitok elválnak.

2014. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!