Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged el anya a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged el anya a barátomhoz?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 hónapja vagyunk együtt, 50 kmre lakunk egymástól és nagyon keveset találkozunk. Azt megengedi anya, hogy ő jöjjön át hozzám, de azt nem hogy én menjek hozzá. Sajnos azt nem tudjuk megoldani hogy minden hétvégén jöjjön a barátom, mert dolgozik suli mellet és most még ráadásul vezetni is tanul és jár vezetni... miért nem engedi anya? mit tegyek hogy elengedjen?

15/L


2014. szept. 6. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen valami olyan oka ami miatt nem bízik meg benned? Vagy amúgy csak simán félt.
2014. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nincs... lehet hogy félt de mitől? eljönne elém a barátom csak a vonaton mennék egyedül de azon szoktam utazni minden nap..
2014. szept. 6. 14:37
 3/14 A kérdező kommentje:
Testvérem szerint azért nem enged mert anya azt hiszi hogy akkor lefeküdnék vele.. pedig nem így van 15 éves vagyok, szerintem még várnunk kell vele és ezt anya is tudja hogy így gondolom..
2014. szept. 6. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
nem attól félt hidd el, és az hogy több mint 1 hónapja együtt vagytok az semmi.....én teljesen megértem őt
2014. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tesódnak van igaza, de attól még , hogy anyud is tudja , simán megtörténhet hidd el...
2014. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mennyi ideig ismerkedtetek kapcsolat előtt? mióta ismered?
2014. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jó csak szar hogy nem tudunk találkozni és az meg nagyon szarul esik hogy anyum szerint ágyba bújnék 15 évesen egy olyan fiúval akivel 1,5 hónapja vagyok együtt...
2014. szept. 6. 14:42
 8/14 A kérdező kommentje:
kb 4 hónapja ismerjük egymást, egy közös ismerősünk szülinaján
2014. szept. 6. 14:42
 9/14 A kérdező kommentje:
randizni kb júni közepe óta randizunk :)
2014. szept. 6. 14:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félt, mert azért 50 km nem rövid táv, buszozás, vonatozás szempontjából. Meg ha esetleg összevesznétek és kirakna a barátod akkor is majdnem 1 órát lennél kint az utcán egyedül akár éjszaka is mire a szüleid érted tudnának menni.


Na most anyukád ezt azért nem indokolja meg mert fél attól hogy összeveszel vele emiatt mert ezt nagyon nehezen érti meg az ember, főleg ha szerelmes. Nekem nincs gyerekem még, de ilyen idősen én is jártam a barátomhoz 60km-ert utaztam miatta. Csak azért mehettem hozzá mert a szüleim jól ismerik a családját mivel osztálytársak voltak a szüleivel, persze már régóta nem vagyunk együtt, de nagy szerelem volt így 15 évesen nagyon szerettem őt. A barátom legalább is az akkori barátom is sokat járt át hozzánk, anyukám is már kisbaba kora óta ismerte őt, független attól hogy 3 év volt köztünk, ő volt az idősebb, meg sokszor volt hogy amikor ő 20 éves lett és már tudott vezetni akkor szemrebbenés nélkül elengedtek vele kocsikázni. Persze amikor szakítottunk és utána interneten megismertem egy másik srácot, akkor még nem töltöttem be a 18 at de volt hogy sokat vitáztam anyámmal hogy engedjen el 30 km-re hogy ne csak ő utazzon azért hogy együtt lehessünk. Persze nagy nehezen belement, de féltett is mert én akkoriban szerencsétlen voltam a tömegközlekedések terén, félt attól hogy rossz buszra szállok, vagy elfelejtek leszállni, mivel igaz nem voltam bejárós suliba mert 2 utcányira volt tőlem, de gyakran volt hogy busszal mentünk bulizni az osztálytársaimmal és elfelejtettem időbe jelezni és leszállni és utána vagy 3 km-ert gyalogolhattam haza amiért itthon nagyon leszídtak, jogosan persze.


De 20 évesen amikor bejárós lettem már sokat tanultam a dolgokból és már nem kötelességem engedélyt kérni ha elmegyek, de mindig szólok szüleimnek ha elmegyek valahová és már bizalommal elengednek pedig még mindig nagyon féltenek de tudják hogy sokat változtam és a fővárosba is elboldogulok ami innen 3 órányira van.

2014. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!