Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged el anya a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged el anya a barátomhoz?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 hónapja vagyunk együtt, 50 kmre lakunk egymástól és nagyon keveset találkozunk. Azt megengedi anya, hogy ő jöjjön át hozzám, de azt nem hogy én menjek hozzá. Sajnos azt nem tudjuk megoldani hogy minden hétvégén jöjjön a barátom, mert dolgozik suli mellet és most még ráadásul vezetni is tanul és jár vezetni... miért nem engedi anya? mit tegyek hogy elengedjen?

15/L


2014. szept. 6. 14:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én már 2 éve minden nap feljárok Budapestre, mert ott tanulok és nagyon jól tudok szerencsére tájékozódni meg közlekedni :) És ha esetleg összevesznénk a barátommal, akkor nyugodtan át tudnék menni anya tesójáékhoz mert egy utcában laknak a barátommal :) A barátom családjáról meg mesélt a tesója anyunak, jóba vannak néha szoktak össze járni... köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 6. 14:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig a szextől félt. Mert az csak egy dolog, hogy te mit mondasz, az meg egy másik, hogy mire tud rávenni a srác.


Elhiszem, hogy rossz, mi is megpusztultunk, mikor csak heti egy estét tölthettünk együtt - nem ott alvással. Jó, mi már bőven felnőttek voltunk (ő 29 én 23), ám akkor is.

2014. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
pedig a barátom megért, megbeszéltük hogy vár rám... mondjuk megértem anyát is mert amúgy a barátom 18 éves, de akkor is ha annyira le akarnék vele feküdni akkor pl akkor is megtehetném mikor ő jön át hozzánk és nincsenek itthon anyuék.. szóval nem értem hogy akkor miért nem mehetek át hozzá ha azt megengedi hogy átjöjjön akár akkor is mikor nincsenek itthon...
2014. szept. 6. 18:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdés volt írtam privit le se szartál. Kedves kérdező vagy.:D
2014. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!