Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális 2 év után? (ellapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 2 év után? (ellaposodott szexuális élet? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 24/L vagyok,a párom 29 éves.

Nemrég házasodtunk össze.

Sajnos az utóbbi időben úgy érzem (én legalábbis),hogy ellaposodott a szexuális életünk.

Alapvetően én picit nagyobb étvágyú vagyok,mint a párom.

A páromnak elég 3-4 naponta,vagy attól függ van úgy,hogy hetente egy.

Én azért naponta is képes lennék rá,akár 2szer is.

Mostanában már nem szeret orális szexben sem részesíteni,mikor rákérdeztem azt mondta egy idő után már nem szereti (ez volt előző barátnőjeinél is).

Csak hátulról vagy felülről csináljuk,és habár mindig nagyon jó,de úgy érzem nincs meg az az igazi vad szenvedély,spontanitás.

Az esetek 90 %-ban csak este és csak az ágyban csináljuk...nagyrészben csak akkor,ha én kezdeményezek.

Persze az ágy alapvetően erre szolgál,hogy itt csinálják az emberek,de néha jól esne,ha máshol is lekapna,vagy szenvedélyesen megmarkolná a popsim ezzel jelezve,hogy most de meg.....na.

Vagy az sms...én időnként szeretek neki küldni szexuális tartalmú sms-ket,amivel úgy gondolom hátha felizgatom,de nem válaszol rá...

Azt mondta szeret,kíván,nincs semmi gondja velem testileg sem szexuálian,én mégis úgy érzem,ez most valahogy nem az igazi...Szeretni nagyon szeretem,szerelmes vagyok a páromba,ő is,habár ő azért visszafogottabban mutatja ki.

Én úgy gondolom,hogy nem 2 év után kellene ennyire megszokottá válnia a szexuális életnek...

Mi a probléma?Hogy tudnám rávenni,hogy ne hagyja ellaposodni a szexuális életünket?!

Mostanában beszélgettünk a baba témáról is,hogy szeretnénk,de kezdenek bennem kételyek kialakulni.Születik egy baba,és addigra totálisan leépül szex közöttünk?Akkor már csak havonta lesz köztünk?Annyira tartok attól,hogy ez majd rányomja a bélyeget mindenre,és válás lesz a vége.


2014. szept. 6. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért mentél így hozzá. Gondolom nem a papír aláírása óta változott meg, ha nemrég vagytok házasok. Ez egyáltalán nem normális. Nekem is volt ilyen barátom, eleinte le se szálltunk egymásról, aztán később úgy viselkedett, mint egy aszexuális. A szexi fehérnemű se hatotta meg, fáradtságra hivatkozva közölte, hogy majd máskor. Nem sokáig könyörögtem neki a szexért, nem az a típusú nő vagyok. Leléptem, és igen hamar megtaláltam másnál azt, amit kerestem.
2014. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj, de én pont nem az a típus vagyok akit csak ugy hanyatt vág a párja.Csak az ágyban lehet nála próbálkozni. Egy idő utan te is belefaradnal nem?

Ő nem érzi hogy el lenne laposodva..

2014. szept. 7. 09:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,hogy ez neked így nem jó!Ha nem foglalkozik vele,akkor nem is szeret téged.Amúgy lehet,hogy van neki valami lelki problémája,vagy stresszes életet él,fáradt stb.De mindenképpen beszélj vele erről!
2014. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem, többször próbáltam neki jelezni, mondtam, de úgy érzem nem veszi komolyan, sohajtozik hogy már megint erről van szó...
2014. szept. 7. 11:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem normális jelenség, 20 év házasság után, 40 felett persze fogy már az ambíció.

Azt meg nagyon sokszor látom, hogy a házasság félrevezetésen alapszik, amíg ki nem mondják az Igent, addig viselkedik... aztán belefárad és szépen visszaáll a saját életére.

Mindegy szexről, mosogatásról, vagy késsel-villával való érkezésről van szó.


Kérdezd meg szépen, hogy mit tanácsol, hogyan elégítsd ki a szexuális igényeidet?

2014. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Póbálj libidó növelő kajákat főzni...
2014. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!