Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok mások előtt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok mások előtt azt mondja, h nem vagy semmivel sem több, mert mindenkire egyformán néz, az szakító ok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

megkérdezted milyen értelemben ?

mert a szövegkörnyezet itt a fontos !

2014. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a "mindenkire egyformán néz" szöveg nem tetszene, ergo, ha rád is ugyanúgy néz, mint bármelyik más nőre. Lehet, hogy csak azért veszem fel, mert egy srác egy évig azt mondta mindenkinek, hogy nem járunk, pedig egyáltalán nem úgy viselkedett.

Szakítást egyből szerintem nem, de egy beszélgetést szerintem megér, mi vagy neki, mik a tervei, mik a tervei veled.

2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy régi ismerőssel találkoztunk,akit külön külön ismertünk, viszont ő nem tudta, h együtt vagyunk...

Mivel nem csak mi voltunk ott (más lányok is voltak velünk), nem is részleteztük, h együtt vagyunk.


Elköszönéskor mondta az ismerősünk a pasimnak, h nagyon vigyázzon rám.


Erre ő azt mondta, h mindegy, mert ő mindig mindenkire vigyáz.

2014. szept. 7. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem ugyanaz, hogy mindenkire vigyáz meg hogy mindenkire egyformán néz. Szerintem aranyos a srác, nem mondott rosszat. :)
2014. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hirtelen annyira olyan érzésem lett, mintha nem lennék fontos.

Tulajdon képen nem mondta, h a barátnője vagyok.

És azt is mondta, h nem volt sehol a nyáron, pedig pár napja jöttünk haza.. Annyira olyan volt, mintha letagadna.


Lehet, h én reagálom túl. Nem hoztam ezt neki szóba, nehogy hisztisenek tartson, majd alakulna a dolgok...

2014. szept. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!