Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így igazságos, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így igazságos, hogy mindent én fizetek?

Figyelt kérdés

Ma megyünk a párommal a miskolci sörfesztre. Nyilván mivel zárásig maradunk, így autóval megyünk, holnap pedig irány a meló. 80 km-re lakunk Miskolctól, az autó pedig falja a benzint. A párom nem nagyon vágyik ilyen helyekre, én beszéltem rá, hogy menjünk, nagyon szeretnék kimozdulni. Na most a dolog lényege annyi, hogy én fizetem a benzint, alaphangon egy tizes, plusz a kettőnk belépőjét, ami 4ezer forint lesz.

Hozzáteszem, mindketten tegnapelőtt kaptuk meg a fizut, ami nála +50ezerrel többet jelent.

Azon gondolkodom, hogy lemondom az egészet, ennyit nem ér...

Ti szóvá tennétek neki, hogy mondjuk feleződjön a kiadás összege, vagy valami?


2014. szept. 7. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond le
2014. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
160 kmre 10ezerért benzin? 15 litert eszik a kocsi százon????
2014. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az után, hogy te beszélted rá nagy pofátlanság lenne, hogy ha megkérnéd a felezésre (egyéb esetben nem). Inkább mond le valamilyen kifogással.
2014. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát.... ha te beszélted rá, és neki semmi kedve ilyen helyre menni, akkor inkább mondd le, minthogy fizessen valamit, ahova nem akar utazni:)
2014. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"A párom nem nagyon vágyik ilyen helyekre, én beszéltem rá"


Ha neked megér ennyit akkor menjetek ha nem akkor ne. Főleg, hogy te akartál menni nem értem a problémád.

2014. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazságos, de miért erőszakolod, hogy ő is menjen? Az a legegyszerűbb, ha ebben az esetben ő nem megy.
2014. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
mi értelme van kocsival menni sörfesztiválra?
2014. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szamoltal mielott rabeszelted a parodat a menetelre?
2014. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Te beszélté rá, akkor te fizetsz mindent. Ha nem, akkor kidobnálak.
2014. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom most sincs senkid, ha ilyen dobálózós kedvedben vagy :)


Többieknek köszi a választ. Azért szeretném, hogy velem jöjjön, mert a párom! És együtt szeretnék vele menni.

Sörfesztre pedig nem csak azért jár az ember, hogy a földig igya magát, pláne hogy sem ő, sem én nem iszunk.

2014. szept. 7. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!