Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem beteges, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges, aki a volt pasijának könyörög a Facebookon? Az ilyen miért nem fogja fel hogy vége lett egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki szomorú szerelmes számokat, szomorú szakítással kapcsolatos idézeteket rak ki az üzenőfalára. Meg ilyeneket ír ki az exére célozva mint pl. örülhettél volna hogy valaki szeretett, senkit nem fog úgy szeretni ahogy őt, senki nem fogja úgy szeretni ahogy ő, meg azt is kiírta hogy most már nem fog egy olyan embert szeretni, aki nem becsülte meg őt.
2014. szept. 7. 16:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta ezt csinálja. Velem is már szakítottak nem aláztam meg magamat azzal hogy könyörögtem nekik.
2014. szept. 7. 17:21
 12/16 anonim ***** válasza:
De nem vagytok egyformák, hagyd, majd elmúlik, nem lesz ez így örökké, te meg állítsd be, hogy ne lásd a dolgait a frissítésekben, ha zavar. Kellemetlen, persze, de ő ezt most nem így érzi, és úgy tűnik, nincs, aki kirángassa ebből az állapotból. Mikor velem szakítottak, nonstop kilométrehiányom volt. Mindenki más.
2014. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Elég beteges vagy, hogy ezen csámcsogsz itt folyamatosan. Ha nem tetszik, pillanatok alatt be lehet állítani, hogy ne lásd a közzétételeit. De nyilván te ilyesmin élvezel, különben nem foglalkoznál vele.

Vagy... nem véletlenül az exre hajtasz te? :)

2014. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A lány rakja ki magától ezeket a dolgokat. Én aról már nem tehetek.
2014. szept. 7. 17:50
 15/16 anonim ***** válasza:
És téged mit izgat, hogy ő mit rak ki?
2014. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban ennyire zavar, rakd át távolabbi ismerősnek. Akkor nem látod a posztjait. Ennyi.
2014. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!