Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora paraszt? Szóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora paraszt? Szóljak?

Figyelt kérdés

Voltam egy házibuliba s volt egy pár a srác meg a csaj állandóan együtt voltak, egy adott pillanatban elmentem az udvar hátába a sráccal h könnyítsünk magunkon és részegen bevalotta, hogy csak a szex miatt van még mindig meg a barátnője, igazából nem is szereti annyira, mert egy "hülye p*c*a". Engem lesokkolt, mondtam neki h megütötte a főnyereményt, mert szép aranyos barátnője van, aztán mikor visszamentünk folytatta a barátnőjével a turbékolást.


Szerintetek próbáljam meg elmondani a csajnak? Most ismertem meg csak a párt. Tudom h nem az én dolgom de legszívesebben behúznék egyett egy ilyen alaknak, a barátnőjén látom h tényleg szereti.

20/f


2014. szept. 7. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem vágod a sztorit..? Azért tartod rendes csajnak mert rámásznál. Azért foglalkozol vele mert rámásznál. Azért vetted észre hogy turbékolnak mert rámásznál. Azért gondolod úgy hogy jobbat érdemel (egyébként ez a jobb lennél te) mert rámásznál.

És nem csak akkor ha neked nem lenne vagy neki nem lenne valaki, hanem bármikor, bárhol ha erre esélyed lenne. Most még nincs, de a tény az hogy erre keresed a lehetőséget. Ez az első lépcső amit most csinálsz.

Aztán ha összejön valamilyen úton módon akkor egész egyszerüen meg lesz magyarázva, hogy a szerelem, meg áttört a gát, meg a sok drink, meg a tök.öm tudja mi még, de az biztos ha a lány egyszercsak meglepne azzal hogy csak úgy felcsönget hozzád 5 perc múlva már döngetnéd is, ha van barátja, ha nincs.


Másik 8ezer ilyen helyzetben lévő lány mellett faarccal elmész úgy hogy észre sem veszed őket. Szóval nekem itt ne verd a mellkasod ezzel az ócska dumával hogy te mennyire sziveden viseled a lány sorsát mert ez semmi más csak egy szerep azért hogy a lány közelébe férközz bár te nem tudsz róla, de ezzel semmi mást nem csinálsz csak a világba üvöltöd hogy te dugnád nagyon ezt a lányt.


Ha a barátnőd picit jobban átlátná az emberi viselkedés alapjait egész egyszerüen tiplizne mellöled, ugyanis ebben az esetben eszébe jutna feltenni azt a kérdést hogy 'mégis, mi a f.@szt érdekel ez téged?' és te erre a kérdésre nem tudnál érdemben válaszolni.

2014. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, eltaláltad, szimpatikus nekem a lány, most a melkassveregetésről annyit h nem csalnám meg a barátnőm. De most akkor komolyan, who gives a fuck??? A barátja dugni tartja s ha nekem nem lenne barátnőm én is megdöngetném, de én biztos nem "használnám" ha érted mire gondolok.
2014. szept. 7. 20:13
 13/13 roberto 1978 válasza:
Moslék gccchei vagy? Leszoptad a cshávot,most meg ki vagy idegileg! Ez az igazság! Te nyomorék fakszopó geccchei!
2022. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!