Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


én 18vagyok F ő 26 L


9 honapja vagyunk együtt nap mint nap.

De nem járunk.


Azt mondja hogy szeret én is szeretem.

Kézen fogva járunk , ölelkezünk puszilkodunk de csók nincs.


Kérdeztem már tőle hogy akarsz e velem járni igen vagy nem.

De nem válaszol csak annyival hogy talán...

Próbáltam meg csókolni is de ő nem engedi.

Azt mondta szeretné , vágyik rá de szeretné hogy különleges legyen.

Én már nem merem még1x meg próbálni csókolni mert félek a vissza utasítástól így nem is akarok próbálkozni vele.


Ti mit tennétek a helyembe? Nagyon szeretem de így nem tudok boldog lenni... hiába mondom neki ő azt nem akar róla beszélni.


Próbáltam már ott hagyni de mindig avval jön hogy akkor nem is szeretem igazán.


Kezdek félni hogy csak játszik velem, csak szorakozik csak azért vagyok neki mert nincs senki , vagy hogy egy barátnak de mégis féltékenykedik.


Mit tegyek ? Mit csináljak ?


2014. szept. 8. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, keress olyat akit szerethetsz igazán. Mert ha vele maradsz még akkor eltelik pár év és azt veszed észre hogy ilyen férfi mellett voltál aki még csókot se akar. Jó lenne ez? Inkább rendes palit keress mert megöregedsz, 9 hónapot vesztegettél el eddig!
2014. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt már más pasi az életében?
2014. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 az a FIÚ ! Az lennék én !
2014. szept. 8. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen volt !
2014. szept. 8. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja b*szki most látom igazán! Bocs, hát akkor fordítva! Vedd úgy. Életed van éld ki.:D
2014. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van csak nagyon szeretem de még ma meg próbálom inkább az a tudat lesz hogy meg próbáltam... ha nem akkor sajnos tovább lépek mert ez így csak egyre sz@rabb nem egyre jobb
2014. szept. 8. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 9 hónap alatt még nem esett le neked, hogy csak szexet akar tőled?

Nem akar járni veled, nem akar felvállalni, nem szeret. Sajnálom nagyon, hogy így szórakozik veled, ne hagyd!!!!

2014. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Am ez egy olyan csaj aki csakis házasság után akar sexet. Mert fél a ki használástól.próbálkoztam avval el kezdte. De aztán meg zavart minket az anya. Azóta nem probálkoztam evel nála mert azt mondta meg bánta.
2014. szept. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!