Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez tényleg ennyire zavar?

Figyelt kérdés

A barátommal nem tudunk találkozni minden nap, van hogy két hétig nem is látjuk egymást. Csak annyit kértem tőle hogy hívjon minden nap, ha estig nem hív akkor felhívom én. A legjobb barátnőm erre azt mondta. hogy ilyet nem szabad mondani egy fiúnak, utálják ha valami napirendhez van kötve, majd ő hív ha akar én meg ne keressem.

Most ez tényleg annyira halálos vétek, hogy szeretném tudni, hogy jól van-e. Kicsit sem lógok a nyakán nem faggatom. Napi pár percet kértem. Már ez is zavaró tud lenni?


2014. szept. 8. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nincs barátnőm,nem tudom.Nem értek Hozzátok...
2014. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy itt rohadtul utálom ezeket a tini felfogásokat: szabad tér, privát szféra, haverok, buli, fanta... a szerelem nem erről szól! Arról szól, hogyha szeretünk valakit, az minél hamarabb és többször akarja hallani a hangodat, látni Téged és sokat gondol a másikra, ezeket NEM KELL KÉRNI! Ha magától érzi az ember, ezeknek csak úgy jönniük kellene, ez nem a másikra akaszkodás! Igenis hívjon fel minden nap, ha úgy érzi! Ha nem érzi úgy, de Neked szükséged lenne rá, akkor meg keress egy ragaszkodóbb pasit, aki ki is mutatja a szeretetét!
2014. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

engem egyáltalán nem zavar ez a felvetés, sőt teljesen természetes


ne hallgass a legenda képző barátnődre, nagy hülyeség amit mondott


én is minden nap beszélek barátnőmmel vagy fb.-on, vagy telefonon ha személyesen nem tudunk minden nap találkozni, nekem és neki is ez így természetes

2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ostobaság... ez nem napirend, hanem érzelmek.
2014. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Abszolút így van, teljesen igazad van!

Nem is lehet hozzáfüzni semmit!

Egyetértek veled!


44F

2014. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 WheneverYouWant ***** válasza:
5%

Egy fiú számára iszonyat zavaróak ezek a telefonos beszélgetések... Még a kapcsolat elején csak csak elmegy mert van mit mondani a másiknak de amikor már túlvagytok mindenen...(köszönhető ez a több óra hosszás beszélgetéseknek) kifogy a téma és kényelmetlen lesz a beszélgetés... Nem hív fel mert nincs mit mondania...

Olyan mint a kabaréban volt hogy az öreg asszony kérdezi az öreg embert hogy miért nem mondja neki minden nap hogy szereti az öreg meg azt válaszolja hogy 40 éve mondtam egy szer ha változik szólok. :)

Majd hív ha akar... Hívd te is ha akarod.. ha valamit meg akarsz kérdezni vagy mondani akarsz... Ha elmondtátok amit akartok meg tegyétek le.. ez a normális... legalábbis az én szemszögemből...

Azt hogy hogy van meg kérdezd meg a távoli rokonoktól akikkel havonta 1x beszélsz...

Főleg zavaró ez ha valami más elfoglaltsága van.. és csak fél órával később tudna hívni te meg elkezdesz hisztizni hogy mit csinál.. ki a fontosabb és hasonlók.. A telefon egy gyötrelem a kapcsolatban.. Ha ilyen barátnőm lesz nem az hogy 0 forintért beszéljünk bármikor... Én fogom kérni a szolgáltatót hogy legalább 1000 forint legyen 1 perc...

2014. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az tud zavarni, amikor valaki "taktikázásból" játssza a jégcsapot. Kevés irritálóbb dolog tud lenni.

Nem azt mondom, hogy a pasi legyen egy elkényelmesedett lusta dög, de a csaj se legyen az. Én dobtam már csajt azért, mert felőle akár a halálomon is lehettem volna, elvből akkor se hívott volna fel. Egy valamire való komolyabb kapcsolatban szerintem az őszinteség alap, és ahhoz ez is hozzá tartozik.

2014. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy városba laktok akkor nekem elég fura lenne ez a 2hét. Ha lenne barátnőm és ilyet mondana. Azt a pár percet meglehetne úgy is oldani, hogy mindketten beutaztok kb féltávot és látjátok egymást akár csak fél óraára. Nekem ez többet érne, mintha 2naponta beszélnénk.
2014. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit meg az zavar, ha a barátnője felhívja, akkor az messze nem szerelem. Egy szerelem pont arról szól, hogy szeretjük egymást, beleértve azt is, hogy minél többet akarunk egymással beszélni. Aki szerelmes, azt érdekli, hogy a szerelmével mi van, és jólesik neki, ha hallhatja a szerelmét.

Persze, ha nem szerelmes, csak alibiből kell valaki, akit d*ghat, akkor igen, elképzelhető, hogy zavarhatja.

2014. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy nap se teljen el esemény nélkül! Minden nap történik valami, érdekes, mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt és minden egyes nap több óra hosszát eltudunk beszélgetni! Ha nem magunkról, akkor az ismerősökről: "hallottad, hogy, na meg a suli, munka, tervek, mindig van téma, csak ne legyél szűk gondolkodású!
2014. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!