Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért az erkölcstele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért az erkölcstelen, hűtlen nőket részesítik előnyben? Miért őket becsülik meg?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 09:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Figyi

Nekem nem fáj, hogy szépen felemészted magadat. Nyugodtan kezelhetsz "ellenségként", ez nem népszerűségi verseny.

Nem érdekem, hogy neked rosszabb legyen. Ha te ebben akarsz fetrengeni részemről jó.

Feltettél egy kérdést adtam rá egy tényszerű választ.

Mindenki a maga boldogságának a kovácsa. Elgondolkodsz rajta, avagy sem. A te felelősséged.

2014. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

Dowd azt szerintem nekem szánta és nem neked :)


Kérdező nyugi majd ha egyszerre jelentem az összeset akkor remélem IP-t is néznek, nem csak usert :) mondjuk felőlem dobálhatod naponta ezt a kérdést, csak már unalmas...főleg, hogy általánosítás és úgy tűnik egy sértett kislány rakja fel őket :) de ki tudja...talán pont ez segít majd neked is egy fontos döntést meghozni, vagy egy fontos kérdésre ad választ...van olyan férfi aki azokat szereti és van olyan férfi aki nem...

2014. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak úgy jött ki a lépés, hogy mintha...

Akkor nem szóltam :)

2014. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz erkölcstelen nő alatt?
2014. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő?? :-)
2014. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A bunkó/tapló férfiak részesíthetik őket előnyben, akiknek mindegy melyik héten kivel vannak. A többieknek miért lenne jó egy hűtlen nőt választani? Hogy megcsaljon?
2014. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Noren1989 ***** válasza:
Másmilyen is van ?
2014. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki szeret szexelni, egyáltalán nem erkölcstelen dolog. Az ilyen nők azért kapnak meg mindenkit, akit akarnak, mert nem álszenteskednek, nem lelkiznek állandóan, hanem ha akarnak valamit, annak határozottan utána mennek, nem pedig ülve várják, hogy hátha az feléjük téved.
2014. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!