Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom, tőle kéne megkéredzni mert más nem tudja a pontos választ, de talán a fiúk megértik más fiúk gondolkodásmódjait.. Szóval a történet:

Új évfolyamtársamról lenne szó. Ő írt rám először majd egyre többet beszélgettünk nap mint nap.. Eljutottunk arra a szintre is, hogy minden nap (nem tulzok) egész nap beszélettünk egymással, hülyéskedtünk. Bókolt is többször, hogy milyen szép vagyok meg jófej.. Aztán... Egyik napról a másikra összejött egy másik lánnyal... Pedig biztos vagyok benne hogy bejöttem neki... Azután nem írt semmit, azóta minden megállt hirtelen.. Suliban mintha direkt levegőnek nézne. Max 2 szót váltottunk azt is arról h megkerdezze hol az XY lány.. Azóta haverokkal többször kénytelen voltam a tarsaságában lenni, mindenkit megölel meg üdvözöl rám rám se néz, nem köszön, direkt levegőnek néz.. Pedig másokkal nem ilyen.. Engem nagyon bant..

Nem csak az h nem jott ossze vele hanem az is h meg a haverom sem lehet pedig nagyon vicces.. Szerintetek miert csinalja ezt? Miert nem koszon, miert nez levegonek? Mondom, azelott nagyon sokat es jokat beszelgettunk... Nagyon nagyon joban voltunk.. De az a nap ota.. Minden mas...


2014. szept. 9. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudod, több tehetnet tartott egy karámban, hogy biztosra menjen az esti vacsorájával. Ahogy meglõtte a tehenet, onnantól nem szemezhet más tehenekkel, hisz ott a rengeteg hús. Remélem érthetõ.
2014. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Lehet, hogy tényleg nagyon bejössz neki, csak nem meri elmondani neked, és inkább bezárkózik!

De lehet, hogy más...

2014. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A másik csaj valószínűleg piccsog, ő meg kénytelen volt válaszolni. És mint az köztudott, a pina hatalma nagy.
2014. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mármint választani, nem válaszolni - sry, picikét tompa vagyok.
2014. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A helyzetet leszámítva bár csak nekem is így menne a csajozás,természetesen én nem ráznék le csak úgy egy lányt,max finoman elutasítanám
2014. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután mással összejött, feléd lezár. És ezt érezteti is veled. Elég idétlen kommunikáció, de érts belőle. Nem feltétlenül akar ő megbántani, csak ilyen helyzetben nem tud viselkedni.
2014. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért tette ezt mert tetszettélneki, de gondolom ő ezt nem érezte viszont, kölcsönösen. Így bosszúból, féltékenységből talán más lányt szerzett és úgy haragudott meg rád hogy te direkt módon nem is bántottad meg. Ezért hanyagol.
2014. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket.. irjatok meg, aki csak tud:) csak azt nem értem ha lezárt akkor minek foglalkozik azzal h csakazért se szoljon hozzám? Ez annyira logikátlan... Ha nem érdekelném ugy gondolom köszönne meg minden, átlagosan videlkedne.. De ez minden de nem átlagos..Sosem fogom megérteni a fiukat:S
2014. szept. 9. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kommunikál feléd, nehogy közeledésnek vedd ha beszél veled. Idióta viselkedés,ez tény, de ebben a korban azért nem olyan szokatlan.
2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint:) tudom talán túlkombinálom, bocsi hogy túl sokat kérdezek csak a végére akarok már járni és elfejelteni, ha tudom. Szóval lehet azért próbál nem hozzám szólni mert nem akarja hogy közeledésnek vegyem. Ez eddig a legvalószínűbb.. De simán az is lehet, hogy azért akarja ezt velem tudatdni mert barátnője van.. De valamit mégis érez.. Csak ugye igy akarja tudatni h neki épp van valakije, és hűséges akar lenni vagy annak akkar tűnni.. Nem tudom megfogalmazni amit akarok, leheth egy osszeviszasag lett de azert remelem valaki kiszuri az ertelmet belole. Megegyzse bocsi a sok hulyesegert.csak annyira fontos nekem ez
2014. szept. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!